Captain Tsubasa J: Get In The Tomorrow

Captain Tsubasa J: Get In The Tomorrow

7,0
3 oceny

Ocena wg platformy:

PSone 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bandai
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
03.05.1995
Producent:
Bandai
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
03.05.1995

Captain Tsubasa J: Get In The Tomorrow - opis gry

Captain Tsubasa J: Get In The Tomorrow to gra sportowa traktująca o piłce nożnej wyprodukowana i wydana przez Bandai. Tytuł ukazał się tylko na PlayStation i oficjalnie nie był dostępny poza Japonią. Powstał na podstawie popularnego serialu animowanego.

Captain Tsubasa J: Get In The Tomorrow to gra stworzona na bazie popularnego anime emitowanego w swoim czasie również w Polsce. Jeśli chodzi o rozgrywkę, mamy tu do czynienia z dość standardową grą piłkarską, choć nie brakuje w niej również kilku bardziej oryginalnych rozwiązań. Przed meczem możemy wybrać formację, w jakiej zagra nasza drużyna, oraz ustalić skład. Już podczas rywalizacji możemy wykonywać krótkie podania po ziemi, długie podania, wślizgi, zwody, strzały itd. Na uwagę zasługują zwłaszcza te ostatnie. W produkcji Bandai można oddać efekciarski strzał rodem z anime: najpierw musimy wcisnąć przycisk R1, co zamraża na chwilę czas, a następnie wklepać właściwą kombinację przycisków. W tym kontekście warto zwrócić uwagę, że każdy zawodnik posiada wskaźnik staminy informujący nas o jego siłach. Jeśli będzie on na niskim poziomie, wówczas spada szybkość biegu, skuteczność dryblingu, a wykonanie specjalnego strzału staje się niemożliwe (z drugiej strony tylko niektórzy zawodnicy posiadają taką umiejętność). Mecze często przerywane są krótkimi scenkami dodającymi dramaturgii.

Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki. Ten najważniejszy to tryb fabularny, który trzyma się z grubsza wydarzeń przedstawionych w anime. Po każdym meczu, jaki w nim rozegramy, otrzymujemy doświadczenie pozwalające rozwijać zdolności podopiecznych (w tym nauczyć zupełnie nowych strzałów specjalnych). Do tego dochodzi też możliwość rozegrania szybkiego meczu, multiplayer dla maksymalnie dwóch osób oraz turniej, w którym rywalizować może osiem drużyn z postaciami znanymi z serialu.

Wideo - Captain Tsubasa J: Get In The Tomorrow

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper