Capcom Fighting Jam

Capcom Fighting Jam

5,2
10 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 5.0
XBOX 5.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Capcom Production Studio 2
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
14.06.2005
Europa:
24.06.2005
Producent:
Capcom Production Studio 2
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
14.06.2005
Europa:
24.06.2005

Capcom Fighting Jam - opis gry

Capcom Fighting Jam to dwuwymiarowa bijatyka wyprodukowana i wydana przez Capcom. Tytuł ukazał się pierwotnie na automatach, a później został przeniesiony także na PlayStation 2 i Xbox. Był on crossoverem, który łączył elementy kilku bijatyk Capcomu.

Capcom Fighting Evolution to crossover, który łączy cechy dokładnie pięciu bijatyk żółto-niebieskich. Jest to Street Fighter II, Street Fighter III, Street Fighter Alpha, Darkstalkers oraz wydany wcześniej tylko na automatach Red Earth. Każdą z tych gier reprezentują cztery postacie a do tego dochodzą także trzy wykraczające poza podziały - Ingrid, Pyron oraz Shin Akuma. W starciach biorą udział zespoły dwa zespoły - jeden składa się z dwóch zawodników.

Dalsza część tekstu pod wideo

Główną tutejszą atrakcją są odmienne style walki, którymi dysponują reprezentanci poszczególnych gier plus Ingrid, która też ma swój własny. I tak dla przykładu postacie ze Street Fightera II dysponują paskiem Super Gauge pozwalającym odpalać specjalne combo, nie mogą blokować w powietrzu i robić dasha, postacie z ‘trójki’ mają dwustopniowy pasek Super Art, ci z Darkstalkers trzystopniowy Special Stock, Guard Cancel (kontratak) oraz Chain Combos, natomiast zawodnicy pochodzący z Red Earth nabijają specjalny wskaźnik i gromadzą klejnoty pozwalające zwiększać ich potencjał bojowy i odpalać specjalnej techniki zwane Mystic Break.

Gra oferuje trzy warianty rozgrywki. Są one bardzo standardowe - jest Arcade, czyli seria walk, Versus, tutejszy multiplayer dla maksymalnie dwóch osób, oraz Training pozwalający szlifować umiejętności i poznawać systemowe meandra. Poza tym nie ma trybu fabularnego ani Survivalu.

Wideo - Capcom Fighting Jam

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper