Cannibal Cuisine

Cannibal Cuisine

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rocket Vulture
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
20.05.2020
Europa:
20.05.2020
Producent:
Rocket Vulture
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
20.05.2020
Europa:
20.05.2020

Cannibal Cuisine - opis gry

Cannibal Cuisine to gra zręcznościowa nastawiona na rozgrywkę wieloosobową wyprodukowana i wydana przez Rocket Vulture. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsoli Nintendo Switch.

Cannibal Cuisine pod względem rozgrywki przypomina trochę serię Overcooked. Zasady są tutaj bardzo proste. Produkcja Rocket Vulture pozwala nam przejąć kontrolę nad kanibalami, których zadaniem jest udobruchać żądne przysmaków bóstwo. Do wyboru mamy kilka postaci różniących się wyglądem, którym możemy dobrać perki pasujące do naszego stylu.

W praniu wygląda to tak, że gra wyznacza nam, jakie składniki powinniśmy zdobyć, po czym próbujemy zrealizować wytyczną i dostarczyć jak najwięcej dań w wyznaczone miejsce. Takim przykładowym posiłkiem jest chociażby stek z bananem. Składniki są dwa: banany i mięso. O ile ‘źródełko’ z bananami jest w zasadzie na wyciągnięcie ręki, mięso należy zdobyć szlachtując pojawiających się regularnie na planszy turystów. Z nimi w ręku udajemy się do ogniska, gdzie należy podgrzać posiłek (co trwa pewien czas), a po wszystkim dostarczamy go okrutnemu bóstwu. Oczywiście nie wszystko zawsze idzie jak po maśle. Dla przykładu niektórzy turyści nie są owcami idącymi grzecznie na rzeź i potrafią się bronić, a nasza postać nie jest nieśmiertelna. Co więcej, na dalszym etapie zabawy plansze robią się coraz bardziej złożone pod względem konstrukcji (pojawiają się na nich również rozmaite przeszkody).

Cannibal Cuisine oferuje dwa główne warianty rozgrywki: kampanię (w jej trakcie odwiedzamy różne zakątki wyspy) i Versus, czyli tryb wieloosobowy. Grać mogą maksymalnie cztery osoby jednocześnie. 

Wideo - Cannibal Cuisine

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper