Burly Men at Sea

Burly Men at Sea

5,2
11 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 4.7
NS -
PC 8.0
PS Vita 7.0
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Brain&Brain
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Śr. czas:
4 godzin
Premiery
Świat:
29.09.2016
Europa:
29.09.2016
Producent:
Brain&Brain
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Śr. czas:
4 godzin
Premiery
Świat:
29.09.2016
Europa:
29.09.2016

Burly Men at Sea - opis gry

Burly Men at Sea to gra przygodowa wyprodukowana i wydana przez niezależne studio Brain&Brain. Tytuł ukazał się na komputerach, urządzeniach przenośnych i konsolach PlayStation 4, PlayStation Vita i Nintendo Switch.

Burly Men at Sea to gra przygodowa, którą cechuje minimalistyczny styl narracji. Historia skupia się na perypetiach trzech brodatych rybaków. Są to Brave Beard, Hasty Beard oraz Steady Beard. Pewnego dnia podczas jednej z morskich wypraw odnajdują oni butelkę z mapą w środku. Na niej zaś znajduje się tylko wyspa, na której zamieszkują. Reszta to białe plamy. Aby zmienić ten stan rzeczy, wyruszają oni w świat.

Produkcja studia Brain&Brain posiada więcej cech opowieści interaktywnej niż gry w ścisłym tego słowa znaczeniu. Zabawę rozpoczynamy od wioski głównych bohaterów, gdzie otrzymujemy wolną rękę, jeśli chodzi o wybór drogi, którą podążać (zalecane jest kilkukrotne przejście gry by zobaczyć wszystko). Nasi podopieczni przeżywają najróżniejsze przygody. Mogą zostać połknięci przez wieloryba, spotykają nimfy i syreny, ścigają się z śmiercią, doświadczają gościnności pewnej góry itd. Jeśli chodzi o rozgrywkę, w niektórych lokacjach mamy swobodę poruszania się, rozwiązujemy łamigłówki, wchodzimy w interakcję z rozmaitymi obiektami klikając w nie (co może, ale nie musi wpływać na bieg narracji) i podejmujemy rzutujące na resztę przygody decyzje.

Przygody, jakie przeżywamy podczas eksploracji świata, pojawiają się w postaci książek w knajpie starca, który polecił głównym bohaterom wyruszyć w świat. To nie wszystko. Po zakończeniu zmagań otrzymujemy także specjalny kod. Ten można następnie wpisać na stronie developera i zamówić książkę zawierającą przygody, których mieliśmy okazję doświadczyć podczas rozgrywki.

Wideo - Burly Men at Sea

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych