Bloody Roar 2: Bringer ot the New Age

Bloody Roar 2: Bringer ot the New Age

7,9
100 oceny

Ocena wg platformy:

PSone 7.9

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Eighting/Raizing
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
28.01.1999
Europa:
07.1999
Producent:
Eighting/Raizing
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
28.01.1999
Europa:
07.1999

Bloody Roar 2: Bringer ot the New Age - opis gry

Bloody Roar 2: Bringer ot the New Age to trójwymiarowa bijatyka, w której -- tak jak w poprzedniku -- zawodnicy potrafią transformować się w antropomorficzne bestie. Za produkcję odpowiadało studio Raizing (obecnie Eighting), grę w Europie wydało Virgin Interactive.

Po powstrzymaniu korporacji Tylon w poprzedniej części tzw. zoanthropes, osoby posiadające zdolność przemiany, zakładają organizację zamierzającą przywrócić godność ich gatunkowi. Krok ten nie spotyka się jednak z poparciem zwykłych ludzi, co doprowadza do licznych konfliktów w różnych częściach świata. Przyparta do ściany mniejszość zakłada Front Wyzwolenia, w rzeczywistości terrorystyczną grupę, która nie ma litości ani dla ludzi, ani dla nieprawomyślnych pobratymców. To wydarzenie staje się jest z grubsza punktem wyjścia Bloody Roar II.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

System walki nie uległ zmianom względem pierwowzoru. Do wyboru z początku mamy dziewięć postaci (plus dwie do odkrycia), które potrafią przemieniać się w bestie po napełnieniu stosownego wskaźnika widocznego pod paskiem energii. Po transformacji rozszerza się wachlarz ich umiejętności, mogą też odpalić widowiskowe specjalne techniki, których siła rozpirzyć potrafi nawet barierki wokół areny.

 

Do dyspozycji gracza oddano kilka trybów rozgrywki. Story Mode (główny tryb fabularny), Versus (zabawa ze znajomym), Survival (niekończąca się seria walk na jednym pasku energii), Watch i Custom. W Watch możemy wybrać dwóch sterowanych przez konsolę zawodników i obejrzeć pokaz walki. Custom pozwala natomiast przerobić na swój sposób zawodników (powiększyć im ramiona, głowy, pomniejszyć itd.) i wystawić do pojedynku.

 

Mimo nieszczególnie dużej ilości zmian gra otrzymywała noty jeszcze lepsze od oryginału. Recenzenci chwalili zwłaszcza bardzo przyjemny system walki i wyciskającą wszystkie soki z konsoli oprawę audiowizualną. Następna odsłona Bloody Roar ukazała się już na PlayStation 2.

Wideo - Bloody Roar 2: Bringer ot the New Age

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper