Blackwind

Blackwind

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -
PS5 -
XSX|S -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Drakkar Dev
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
20.01.2022
Europa:
20.01.2022
Producent:
Drakkar Dev
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
20.01.2022
Europa:
20.01.2022

Blackwind - opis gry

Blackwind to gra akcji science-fiction wyprodukowana przez Drakkar Dev i wydana przez Blowfish Studios. Tytuł ukazał się na PC oraz na konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch.

Fabuła - Blackwind

Akcja rozgrywa się na planecie Medusa-42 będącej kolonią górniczą. Głównym bohaterem jest nastoletni James Hawkins, który wraz z ojcem, genialnym konstruktorem, podróżuje na pokładzie statku kosmicznego wraz z ważnym transportem. Pojazd zostaje jednak zaatakowany przez obcych, a ojciec głównego bohatera ginie w ich ofensywie. James jest w związku z tym zmuszony zasiąść za sterami nowoczesnego mecha sterowanego przez nową sztuczną inteligencję. 

Rozgrywka - Blackwind

Blackwind to gra akcji przypominająca nieco klasyczne produkcje hack’n’slash w stylu Diablo. Podczas rozgrywki kierujemy mechem, który przedziera się przez zastępy nieprzyjaciół. Do dyspozycji mamy dwa rodzaje podstawowych ataków, słaby i silniejszy, oraz bronie do używania na dłuższy dystans - rakiety i lasery. Twórcy, warto dodać, zaimplementowali również system rozwoju pozwalający nam odblokowywać nowe skille na drzewku umiejętności. Potrzebujemy do tego niebieskich orbów, jakie otrzymujemy za eliminowanie nieprzyjaciół bądź znajdujemy w trakcie eksploracji.

Blackwind nie stoi samą walką. Niektóre plansze są dla przykładu bardziej otwarte, co daje więcej swobody jeśli chodzi o eksplorację. Oprócz tego od czasu do czasu rozwiązujemy też łamigłówki lub korzystamy drona mogącego się dostać tam, gdzie w żaden sposób nie zmieści się mech.

Co warto dodać, gra posiada multiplayer dla dwóch osób. 

Wideo - Blackwind

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych