Battlestations: Midway

Battlestations: Midway

7,1
9 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.3
X360 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Eidos Studios - Hungary
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Strategiczna,   RTS
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
30.01.2007
Europa:
09.02.2007
Producent:
Eidos Studios - Hungary
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Strategiczna,   RTS
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
30.01.2007
Europa:
09.02.2007

Battlestations: Midway - opis gry

Battlestations: Midway to gra akcji z elementami strategii wyprodukowana przez węgierski oddział Eidos (Eidos Hungary) i wydana przez Eidos Interactive. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych oraz na Xboxie 360.

Akcja gry toczy się w trakcie II wojny światowej. Konkretnie ukazuje ona konflikt pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Japonią. Produkcją węgierskiego studia pozwala nam prześledzić wydarzenia z amerykańskiej perspektywy i wcielić w Henry’ego Walkera, który pragnie pójść w ślady ojca i zostać wielkim admirałem, oraz Donalda Lockleara należącego do oddziału “Latających tygrysów”.

Battlestations: Midway posiada tryb singlowy i multiplayer. W singlu czeka na nas jedenaście misji (ta ostatnia to Bitwa o Midway). Rozgrywka to dość unikalne połączenie gry akcji oraz strategii czasu rzeczywistego. W jej trakcie nie wchodzimy w buty pojedynczego żołnierza, który kładzie pokotem rzesze nieprzyjaciół, ale przejmujemy kontrolę nad różnymi jednostkami - okrętami, samolotami, łodziami podwodnymi itd. itp. Mamy także możliwość formowania oddziałów, wydawania rozkazów podkomendnym i przełączania się pomiędzy jednostkami w każdej chwili.

Jeśli chodzi o pozostałe tryby, gra posiada także wyzwania (skupiają się one na trzech rodzajach jednostek testując nasze zdolności operowania nimi) oraz multiplayer dla maksymalnie ośmiu osób. Tryb wieloosobowy pozwala wybrać jedną ze stron - Amerykanów bądź Japończyków. Drużyny składają się więc z czterech osób. Każda z nich ma dostęp do jakiejś unikalnej dla siebie jednostki.

Wideo - Battlestations: Midway

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper