Battlefield 1943

Battlefield 1943

7,4
119 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.4
X360 7.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Digital Illusions CE (DICE)
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
30 godzin
Liczba graczy:
2-24
Premiery
Świat:
08.07.2009
Europa:
08.07.2009
Producent:
Digital Illusions CE (DICE)
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
30 godzin
Liczba graczy:
2-24
Premiery
Świat:
08.07.2009
Europa:
08.07.2009

Battlefield 1943 - opis gry

Battlefield 1943 to strzelanina FPP stworzona przez studio Digital Illusions CE z myślą o dystrybucji cyfrowej. Sceną -- w przeciwieństwie do Battlefield 1942 -- jest tu tylko teatr działań wojennych obejmujących obszar Pacyfiku. Gra ukazała się na PlayStation 3 i Xboxa 360.

Battlefield 1943 pozwala graczom wcielić się w żołnierzy amerykańskiej lub japońskiej marynarki wojennej. Batalie toczą się z udziałem maksymalnie 24 graczy na trzech klasycznych dla serii mapach: Wake Island, Guadalcanal i Iwo Jima. Co więcej, po osiągnięciu przez użytkowników danej konsoli 43 milionów fragów udostępniono jeszcze Coral Sea. Dzięki silnikowi Frostbite w grze znalazło się zniszczalne otoczenie.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Do wyboru są dwa warianty rozgrywki. W trybie Conquest przed rozpoczęciem zmagań decydujemy o klasie naszego wojaka. Tych są trzy - artylerzysta, strzelec i zwiadowca. Różnica pomiędzy nimi bierze się z uzbrojenia, np. zwiadowca posiada karabin snajperski, a artylerzysta broń przeciwczołgową. Ilość amunicji jest nieograniczona, choć w niektórych przypadkach musi się ona uzupełnić. Zdrowie regeneruje się samo.

 

Gracze mogą używać pojazdów takich jak jeep, łódź, samolot i czołg. Każdy zespół posiada po dwa jednoosobowe samoloty, które wyposażono w karabiny maszynowe i bomby. Czołgiem mogą jeździć dwie osoby - kierowca używa działa a pasażer obsługuje zamontowany na pojeździe karabin. Jeepy są w stanie zabrać trzy osoby - kierowcę (nie może walczyć), pasażera (używa własnej broni) i strzelca (karabin do dyspozycji). Łódź z kolei może przetransportować większą grupę żołnierzy.

 

Drugim trybem jest Air Superiority, który odblokowano po 43 milionach fragów. Polega on na zdobyciu przewagi w przestrzeni powietrznej. Aby dany zespół wygrał, musi on mieć więcej swoich w powietrzu.

Wideo - Battlefield 1943

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper