Battle Chef Brigade

Battle Chef Brigade

7,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Trinket Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
20.11.2017
Europa:
20.11.2017
Producent:
Trinket Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
20.11.2017
Europa:
20.11.2017

Battle Chef Brigade - opis gry

Battle Chef Brigade to gra action-adventure wyprodukowana przez niezależne Trinket Studios i wydana przez Adult Swim Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na konsoli Nintendo Switch.

Produkcja Trinket Studios przywodzi na myśl popularną mangę Toriko. Akcja rozgrywa się w fantastycznej krainie o nazwie Victusia, a opowieść koncentruje się zwłaszcza na dwóch postaciach. Główni bohaterowie, czyli Mina i ork Thrash, próbują dołączyć do Battle Chef Brigade, specjalnej, elitarnej grupy polującej na potwory, z których następnie przygotowywane są pyszne potrawy. Droga do tego celu będzie jednak niezwykle wyboista.

Rozgrywka Battle Chef Brigade stanowi oryginalne połączenie kilku gatunków. Zmagania z naszej perspektywy sprowadzają się przede wszystkim do wykonywania dwóch czynności. Pierwsza to podróżowanie po różnych zakątkach Victusii w poszukiwaniu potworów, a konkretnie składników do potraw. Takie poszukiwania zwieńczone są oczywiście walką. Nasza postać porusza się wówczas po dwuwymiarowej płaszczyźnie, podobnie jak chociażby w Dragon’s Crown czy Odin Sphere. Druga ważna czynność stanowiąca filar gameplayu to samo gotowanie. Wówczas mamy do czynienia z minigierką logiczno-zręcznościową przywodzącą na myśl popularne Bejeweled, gdzie zabawa polega na łączeniu symboli.

To oczywiście nie wszystko. W grze natknąć możemy się też na inne elementy RPG, jak możliwość rozmawiania z NPC-ami czy ulepszania ekwipunku, do czego służą pieniądze zdobywane podczas eskapad.

Oprócz trybu fabularnego gra oferuje także inne warianty rozgrywki i sieciowe rankingi, gdzie możemy pochwalić się kulinarnymi osiągnięciami. Jest to dla przykładu The Daily Cook-Off, który każdego dnia oferuje nowe wyzwania dla graczy.

Wideo - Battle Chef Brigade

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper