Arrest of a stone Buddha

Arrest of a stone Buddha

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
yeo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Platformowa,   Symulator życia
Premiery
Świat:
27.02.2020
Europa:
27.02.2020
Producent:
yeo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Platformowa,   Symulator życia
Premiery
Świat:
27.02.2020
Europa:
27.02.2020

Arrest of a stone Buddha - opis gry

Arrest of a stone Buddha to gra przygodowa wyprodukowana przez niezależne studio Yeo. Tytuł ukazał się pierwotnie na komputerach, a później trafił też na Nintendo Switch.

Akcja gry rozgrywa się w latach 70. w Paryżu, a jej głównym bohaterem jest zawodowy zabójca. W trakcie zmagań stopniowo poznajemy jego historię, zwłaszcza tragiczną przeszłość, przy czym zaznaczyć warto, że scenariusz sprawia wrażenie poszatkowanego, a naszym zadaniem jest składać jego poszczególne części, by pozyskać pełen obraz sytuacji.

Rozgrywka Arrest of a stone Buddha składa się w zasadzie z dwóch zupełnie odrębnych części. Ta pierwsza to smutna proza życia zawodowego zabójcy. Nasz podopieczny otrzymuje kolejne zadania do wykonania, które sprowadzają się do tego samego: masowego wybijania stojących nam na drodze zakapiorów. Gra jest dwuwymiarowa, a przeciwnicy nacierają na głównego bohatera nieustannie z prawej i lewej strony. Ten zaś musi ich eliminować z różnych rodzajów broni palnej. Giwery, warto jednak dodać, mają ograniczoną ilość amunicji. By pozyskać jej więcej (lub zdobyć nową broń), musimy ją wyrwać znajdującym się wystarczająco blisko przeciwnikom (dodatkowe naboje nie leżą tu porozrzucane na ulicach). Nasz podopieczny ginie od kilku celnych ataków, adwersarze zaś zawsze od jednego. Do wyboru mamy kilka stopni trudności.

Druga część ma z kolei niewiele wspólnego z brudną robotą. Po wykonaniu kontraktu protagonista snuje się po ulicach miasta. Odwiedza w tym czasie najróżniejsze paryskie przybytki (muzea, kawiarnie, sklepy), umila sobie czas spotkaniami z kobietami i wchodzi w interakcje z innymi postaciami. 

Wideo - Arrest of a stone Buddha

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper