Armored Core 4

Armored Core 4

6,7
9 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.7
X360 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
From Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
22.03.2007
Europa:
22.06.2007
Producent:
From Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
22.03.2007
Europa:
22.06.2007

Armored Core 4 - opis gry

Armored Core 4 to gra akcji z mechami w roli głównej wyprodukowana przez From Software i wydana w Europie przez 505 Games na PlayStation 3 i Xboxa 360. Wbrew temu co sugeruje numeracja, “czwórka” to tak naprawdę dwunasta odsłona serii.

Akcja Armored Core 4, podobnie jak w przypadku poprzedników, toczy się w alternatywnej rzeczywistości. W realiach gry o dominację walczą potężne korporacje, które chcą wyrwać władzę rządom. Ich rywalizacja doprowadza w końcu do wojny, a tę wieńczy nowy porządek - Pax Economica. Każdy, kto zadeklaruje lojalność, może w tych nowych warunkach liczyć na żywność i bezpieczeństwo, towary coraz bardziej deficytowe.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Pięć lat po ustanowieniu Pax Economica do akcji wkraczamy także my. Konkretnie rzecz biorąc jesteśmy członkami grupy Raven, rebelii walczącej z nowoczesną formą niewolnictwa. Podczas rozgrywki pilotujemy mecha, wielkiego robota, którego można modyfikować używając rozmaitych części (takich wpływających zarówno na osiągi, jak i wygląd) oraz broni. Na przejście czeka tu trzydzieści misji podzielonych na rozdziały, w trakcie których odwiedzimy wiele miejsc pod różnymi szerokościami geograficznymi. Wraz z postępami otrzymujemy dostęp do coraz lepszych części pozwalających udoskonalić naszą maszynę. Tych, dość rzec, jest całkiem sporo.

 

“Czwórka” wprowadza do znanych rozwiązań kilka nowych patentów. Zmieniono między innymi sterowanie by było ono prostsze i pozwalało łatwiej się wdrożyć, elementy otoczenia są zniszczalne, co może mieć znaczenie podczas przebiegu bitwy, wyrugowano system z przegrzewaniem i dodano funkcję quick boosta.

 

Poza trybem fabularnym gra oferuje sieciowy multiplayer dla ośmiu osób.

Wideo - Armored Core 4

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper