Arietta of Spirits

Arietta of Spirits

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Third Spirit Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
20.08.2021
Europa:
20.08.2021
Producent:
Third Spirit Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
20.08.2021
Europa:
20.08.2021

Arietta of Spirits - opis gry

Arietta of Spirits to gra action-adventure wyprodukowana przez studio Third Spirit Games. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, Xbox One i Nintendo Switch. 

Fabuła - Arietta of Spirits

Główną bohaterką gry jest tytułowa Arietta. Dziewczyna wraz z rodzicami wybiera się na prowincję do domku należącego do zmarłej babci, by tam zacieśniać więzy rodzinne. Pierwsze godziny upływają jej na zabawie, do dziwnych zdarzeń dochodzi wieczorem. Podczas snu Arietta dowiaduje się o swoim przeznaczeniu i wyjątkowo zdolności przekraczania granicy między światem prawdziwym a światem duchów. Tam poznaje Arco, swojego ducha opiekuńczego, i dowiaduje się, że równowaga między obiema rzeczywistościami jest mocno zachwiana.

Rozgrywka - Arietta of Spirits

Pod względem rozgrywki Arietta of Spirits przywodzi na myśl klasyczne dwuwymiarowe odsłony serii The Legend of Zelda, zwłaszcza te wydawane na Game Boy Advance. Nasza podopieczna eksploruje spójny fantastyczny świat składający się z rozmaitych lokacji, w tym dungeonów, gdzie toczy boje z nieprzyjaciółmi i niekiedy rozwiązuje łamigłówki. Walka jest tutaj najważniejszym elementem zabawy.

Początkowo umiejętności głównej bohaterki są skromne, lecz z czasem można je rozwijać (dotyczy to zresztą nie tylko Arietty, ale też jej druha Arco). Pojawia się np. blok i parowanie, zdolności, z których warto korzystać, ponieważ domyślny stopień trudności wcale nie jest niski. 

Oprócz głównego wątku produkcja Third Spirit Games zawiera także opcjonalną zawartość, np. poszukiwanie znajdziek dla niektórych NPC-ow. 

Wideo - Arietta of Spirits

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper