Ape Escape - Łap Małpy

Ape Escape - Łap Małpy

6,1
9 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
SCE Japan Studio
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Zręcznościowa,   Platformowa,   PS Move
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
09.12.2010
Europa:
22.06.2011
Polska:
22.06.2011
Producent:
SCE Japan Studio
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Zręcznościowa,   Platformowa,   PS Move
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
09.12.2010
Europa:
22.06.2011
Polska:
22.06.2011

Ape Escape - Łap Małpy - opis gry

Ape Escape - Łap Małpy to gra zręcznościowa wyprodukowana przez Japan Studio i wydana przez Sony Computer Entertainment na PlayStation 3. Tytuł do działania wymagał kontrolera ruchu PlayStation Move.

Fabularnie gra inspiruje się pierwszą częścią Ape Escape. Naszym przeciwnikiem ponownie jest tutaj Specter, wybitnie inteligentny małpiszon, który usiłuje zmienić historię świata. W tym celu jego pomagierzy cofnęli się w czasie do różnych wcześniejszych epok historycznych, a my musimy ich wszystkich wyłapać zanim zdążą nabruździć.

Ape Escape - Łap Małpy znacząco różni się od poprzedników, które były trójwymiarowymi platformerami. Tutaj mamy do czynienia z grą zręcznościową ‘na szynach’. Rozgrywkę można podzielić na dwie części. W trakcie tej pierwszej poruszamy się po z góry ustalonej drodze eliminując atakujące zewsząd przeszkadzajki. Do dyspozycji mamy bronie sprawdzające się w walce na krótki i dłuższy dystans. W drugiej zatrzymujemy się, a nasze zadanie sprowadza się do łapania małp w sieć. Nie każdy małpiszon da się jednak złapać tym samym sposobem, dlatego należy poznać schemat ich działania. W polowaniach przydają się dodatkowe gadżety jak specjalny odkurzacz czy narzędzie przemieniające małpy w banany (regenerują zdrowie), ale wymagają one posiadania baterii.

Grając w głównym trybie możemy odblokować dodatkowe minigry. Tych twórcy przygotowali trzy: Mecha Tag Rally (jeżdzenie samochodem i unikanie przeszkód), Sprayzer Defense Force (strzelamy do spadających obiektów) oraz Aim Slingsnipe (jako ‘snajper’ musimy znaleźć małpę w tłumie i ją ustrzelić). Minigry dają możliwość grania w multi z drugą osobą.

Wideo - Ape Escape - Łap Małpy

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper