Angry Birds Space

Angry Birds Space

7,3
38 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
Mobile 7.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rovio Ent.
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Śr. czas:
20 godzin
Premiery
Świat:
22.03.2012
Europa:
22.03.2012
Polska:
22.03.2012
Producent:
Rovio Ent.
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Śr. czas:
20 godzin
Premiery
Świat:
22.03.2012
Europa:
22.03.2012
Polska:
22.03.2012

Angry Birds Space - opis gry

Angry Birds Space to gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana i wydana przez studio Rovio Entertainment. Tytuł ukazał się na PC i urządzeniach przenośnych.

Rozgrywka - Angry Birds Space

Dalsza część tekstu pod wideo

Główne założenia rozgrywki nie uległy zmianie względem poprzednich odsłon popularnego cyklu. Schemat rozgrywki wygląda tak samo we wszystkich trzech grach. Zabawa sprowadza się do do prób zabicia wrogich prosiaków położonych na prawej krawędzi planszy. Gracz musi właściwie wycelować katapultą-procą, z której miotane są tytułowe "wściekłe ptaki". Każdy ze zwierzaków-pocisków wykazuje się innymi cechami specjalnym, np. przebijając struktury ochronne świń lub inicjując lot koszący w jednej linii. Trudność rozgrywki w Angry Birds polega na ograniczonej ilości ptaków dostępnych w każdym z etapów. Gracz musi przykładowo zniszczyć określoną liczbę wieprzków zaledwie 3 strzałami. Trzeba w związku z tym wykazywać się logicznym myśleniem, starając się celować w podpory i filary "bunkrów", w których skrywają się oponenci. Przeciwnicy nie mogą się poruszać po planszy - ich pozycja jest na stałe ustalona przez deweloperów na początku każdego etapu.

Angry Birds Space urozmaica formułę rozgrywki. Plansze tym razem nie są płaskie, tylko mają kształt planet, a każda planeta posiada swoje unikatowe właściwości, np. inne przyciąganie. Inne nowości to zmodyfikowany system celowania (który ułatwia ten proces) oraz starcia z bossami (obecne też w Angry Birds Rio).

Warto dodać, że studio Rovio, twórcy gry, nawiązali współpracę z amerykańską agencją kosmiczną NASA. Znalezienie jej statku kosmicznego podczas rozgrywki pozwala odblokować dodatkowe levele.

Wideo - Angry Birds Space

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper