America's 10 Most Wanted

America's 10 Most Wanted

2,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PC 2.0
PS2 2.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Black Ops
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
06.08.2004
Europa:
06.08.2004
Producent:
Black Ops
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
06.08.2004
Europa:
06.08.2004

America's 10 Most Wanted - opis gry

America’s 10 Most Wanted to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez studio Black Ops Entertainment i wydana przez. Tytuł ukazał się na komputerach oraz PlayStation 2 (w planach była też wersja na Xboxa, lecz prace nad nią przerwano).

Produkcja Black Ops nie stawia dużego nacisku na fabułę. Założenia są proste: wcielamy się w niejakiego Jacka Seavera, dawniej komandosa Navy SEALs, obecnie członka Criminal Interdiction and Fugitive Recovery, grupy, która zajmuje się namierzaniem i łapaniem najgroźniejszych przestępców zagrażających Stanom Zjednoczonym. Podczas rozgrywki bierzemy udział w misjach, podczas których naszym zadaniem jest dopaść zbirów. Jest ich łącznie dwanaście - prolog/wprowadzenie oraz jedenaście poziomów ‘właściwych’.

Jak wspomniano, w grze czeka na nas kilkanaście misji. Głównym celem jest łapanie groźnych bandziorów, lecz zanim do tego dojdzie, musimy zrealizować zwykle inne wytyczne (jak chociażby znalezienie dowodów popełnienia przestępstwa). W tym zbożnym dziele pomaga nam radar, na którym zaznaczone są miejsca ważne dla danego zadania. Lwia część rozgrywki to standardowy pierwszoosobowy shooter. Do dyspozycji mamy różne bronie, w tym pistolet, strzelbę, karabin szturmowy, wyrzutnię rakiet lub snajperkę. Wraz z postępami da się je modyfikować.

Na uwagę zasługuje patent z łapaniem przestępców. Działa on według określonego schematu: najpierw zakapiora należy pozbawić broni, a następnie stoczyć nim pojedynek jeden na jednego. W trakcie możemy używać zwykłych kopniaków i ciosów pięścią, a także specjalnych ataków, które odpalamy po wciśnięciu dwóch przycisków. Epizody te przywodzą na myśl bijatyki (jest nawet pasek energii).

Gra nie posiada żadnego trybu multiplayer, a singlową kampanię da się przejść w kilka godzin. 

Wideo - America's 10 Most Wanted

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper