Alone With You

Alone With You

6,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
NS -
PC -
PS Vita 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Benjamin Rivers
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
23.08.2016
Europa:
23.08.2016
Producent:
Benjamin Rivers
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
23.08.2016
Europa:
23.08.2016

Alone With You - opis gry

Alone With You to gra przygodowa wyprodukowana i wydana przez niezależnego developera Benjamina Riversa, twórcę między innymi Home. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation Vita i Switch.

Fabuła - Alone With You

Akcja gry toczy się na pewnej obcej, dalekiej i niegościnnej planecie. Od szesnastu lat znajdowała się baza Ziemian, którzy badali nową planetę z myślą o jej dostosowaniu do potrzeb ludzkich. Niestety, pewien incydent zniweczył lata pracy, co więcej, w jego wyniku zginęła niemal cała załoga. Niemal, bo ostał się jeden kosmonauta - nasza postać. Podopiecznemu towarzyszy sztuczna inteligencja, z pomocą której próbuje się on wydostać z pułapki i wrócić do domu.

Rozgrywka - Fabuła - Alone With You

Pod względem rozgrywki Alone With You przypomina tak zwane symulatory chodzenia z tą jednak najważniejszą różnicą, że tutaj mamy do czynienia z czymś, co przypomina strukturę questową, która w tego typu grach raczej nie występuje. Wspomniana sztuczna inteligencja daje nam zadania, a my musimy je wykonywać eksplorując następnie zniszczoną bazę. Nasze czynności sprowadzają się przede wszystkim do dwóch rzeczy: skanowania obiektów oraz rozwiązywania niezbyt trudnych łamigłówek.

Z czasem sztuczna inteligencja jest w stanie ‘zrekonstruować’ były członków załogi na podstawie różnych zgromadzonych przez nas danych. Dzięki temu dowiadujemy się więcej o fabule, postaciach i ogólnie rzecz biorąc o życiu na obcej planecie. Na uwagę zasługują w tym kontekście sceny konwersacji, w trakcie których możemy wybierać opcje dialogowe. Wybór wpływa na bieg dyskusji, co więcej, może nawet wpłynąć na powodzenie całej misji.

Gra posiada dwa zakończenia. To, które obejrzymy, zależy od naszych poczynań.

Wideo - Alone With You

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych