Alien Breed Trilogy

Alien Breed Trilogy

6,7
14 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
PS3 6.7
X360 6.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Team 17
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
25.03.2011
Europa:
25.03.2011
Producent:
Team 17
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
25.03.2011
Europa:
25.03.2011

Alien Breed Trilogy - opis gry

Alien Breed Trilogy to składanka w skład której wchodzą trzy części serii Alien Breed. Za produkcję odpowiadało brytyjskie studio Team17, a za wydanie Mastertronic. Kolekcja ukazała się na komputerach osobistych, PlayStation 3 i Xboxie 360.

Trylogia Alien Breed koncentruje się na perypetiach Theodore’a J. Conrada, inżyniera ze statku Leopold. Pewnego razu statek ten po opuszczeniu hiperprzestrzeni wpada na pojazd-widmo, który pełny jest wrogo nastawionych obcych istot. W ten sposób rozpoczynają się jego długie zmagania, które będą zmierzały do całkowitego wyeliminowania zagrożenia.

Wszystkie trzy części Alien Breed to izometryczne strzelaniny. Gry podzielona są na poziomy, podczas których musimy wykonywać rozmaite wytyczne. Może to być np. znalezienie karty otwierającej dostęp do nowych pomieszczeń, przywrócenie zasilania, usunięcie szkodliwych substancji albo eskorta ocalałych.

Na drodze Conrada stają różni kosmici, przeważnie występujący w dużych liczbach, ale zagrożenie stanowią też eksplozje, pożary, wyładowania elektryczne czy działka. Nasz podopieczny może poruszać się i strzelać we wszystkich kierunkach, czyli tak jak w klasycznych twin-stick shooterach, a do dyspozycji ma rozmaite rodzaje broni i przedmioty.

Poszczególne części serii nie różnią się od siebie zbyt wiele. Pojawiają się co najwyżej nowe bronie i sekcje z inną kamerą/perspektywą.

Oprócz kampanii singlowej Trylogia oferuje także multiplayer dla dwóch osób (kooperacja) oraz Survival, w którym nasze zadanie polega na jak najdłuższym utrzymaniu się przy życiu.

Wideo - Alien Breed Trilogy

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper