Alien: Blackout

Alien: Blackout

5,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

Mobile 5.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
D3 Go!
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
23.01.2019
Europa:
23.01.2019
Producent:
D3 Go!
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
23.01.2019
Europa:
23.01.2019

Alien: Blackout - opis gry

Alien: Blackout to gra strategiczna wyprodukowana przez D3 Go! i wydana przez FoxNext Games. Tytuł ukazal się na urządzeniach przenośnych. Jego akcja rozgrywała się po wydarzeniach ukazanych w Obcy: Izolacja.

Fabuła - Alien: Blackout

Akcja wydarzenia przedstawione w Alien: Blackout rozgrywają się niedługo po tych ukazanych w Obcy: Izolacja. Amanda Ripley, córka Ellen Ripley znana z kultowych filmów, przeżywa incydent z końcówki tamtej gry. Jest tylko jeden szkopuł - zostaje uwięziona w szybie wentylacyjnym stacji kosmicznej i dysponuje niewielką ilością energii pozwalającą jej manipulować otoczeniem. Sytuacja się komplikuje dodatkowo, gdy na stację przebywa statek z czterema pracownikami. Amanda musi nimi pokierować tak, by uciec, a jednocześnie unikać grasującego xenomorpha.

Rozgrywka - Alien: Blackout

Pod względem rozgrywki Alien: Blackout przypomina nieco popularną serię Five Nights at Freddy’s. Naszym zadaniem jest przełączać się między kamerami monitoringu i czynić wszystko, by uratować osoby przebywające na stacji, a w dalszej kolejności - uratować główną bohaterkę z potrzasku. Twórcy przygotowali w sumie siedem misji.

W trakcie zmagań musimy np. uruchamiać czujniki ruchu lub zamykać drzwi, by nie dopuścić do masakry. Utrudnienia bywają różne. Przede wszystkim ilość energii na naszym podorędziu jest ograniczona, co pozwala wykonać ograniczoną liczbę czynności. Po drugie, niektórych pomieszczeń zobaczyć nie możemy, więc w niektórych sytuacjach musimy wykazać się zdolnością przewidywania. 

Śmierć załoganta, warto dodać, nie wieńczy zmagań. Misję można kontynuować dopóki jest choć jedna osoba zdolna zrealizować wytyczne. Zadania można też później powtarzać, by przechodzić je bez utraty podopiecznych. 

Wideo - Alien: Blackout

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper