Alekhine's Gun

Alekhine's Gun

3,2
6 oceny

Ocena wg platformy:

PC 3.0
PS4 3.3
XONE 3.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Maximum Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Skradanka
Premiery
Świat:
01.03.2016
Europa:
01.03.2016
Producent:
Maximum Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Skradanka
Premiery
Świat:
01.03.2016
Europa:
01.03.2016

Alekhine's Gun - opis gry

Alekhine’s Gun to gra action-adventure z naciskiem na skradanie wyprodukowana i wydana przez studio Maximum Games. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych oraz na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

Akcja gry rozgrywa się na przestrzeni ponad dwudziestu lat. Zaczyna się od II wojny światowej, a kończy w latach 60. gdy w najlepsze trwa zimna wojna. My wcielamy się tutaj w agenta wywiadu, który pierwotnie pracował dla KGB, ale później został skaptowany przez CIA. W tle jego perypetii będą się rozgrywać różne dobrze znane z historii wydarzenia, jak np. inwazja na Zatokę Świń czy zabójstwo prezydenta Kennedy’ego. W trakcie kampanii odwiedzimy w sumie jedenaście miejscówek w różnych zakątkach świata.

Każda z misji przedstawionych w grze stawia przed nami kilka celów. O kolejności ich wykonania decydujemy sami. Przykładowymi wytycznymi może być np. zlikwidowanie kogoś, porwanie, wykradzenie ważnych dokumentów czy wrobienie przypadkowej osoby w morderstwo. W zmaganiach tych mogą posłużyć różne bronie i przedmioty, a także tzw. Instinct Mode. Po jego włączeniu zostaje zaznaczony obszar, po którym poruszają się strażnicy, co ułatwia nam działanie. Minusem jest jednak to, że wspomniany tryb po pewnym czasie przestaje działać i musimy odczekać chwilę aby ponownie się ‘naładował’.

Gra oferuje swobodę nie tylko w kwestii doboru kolejności wykonywania wytycznych, ale także stylu, w jakim je wykonamy. W zależności od naszych poczynań na koniec misji jesteśmy oceniani (nota zależy głównie od tego ile hałasu narobiliśmy). Nota decyduje o tym, ile punktów otrzymamy, a te można przeznaczyć na zakup lepszych broni i sprzętu.

Wideo - Alekhine's Gun

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper