A Juggler's Tale

A Juggler's Tale

7,8
4 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 8.0
PS4 7.7
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Kaleidoscube
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Premiery
Świat:
29.09.2021
Europa:
29.09.2021
Producent:
Kaleidoscube
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Premiery
Świat:
29.09.2021
Europa:
29.09.2021

A Juggler's Tale - opis gry

A Juggler's Tale to gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana przez niezależne studio Kaleidoscube i wydana przez Mixtvision Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach.

Fabuła - A Juggler's Tale

W A Juggler's Tale przejmujemy kontrolę nad marionetką o imieniu Abby. Zmuszana do występowania w cyrku pewnego dnia ucieka, lecz szybko zdaje sobie sprawę, że ma ona ograniczoną kontrolę nad swoim losem. Podczas ucieczki pomaga jej narrator opowieści, a przy okazji także mistrz marionetek, który wielokrotnie wyciąga bohaterkę z opresji.

Rozgrywka - A Juggler's Tale

A Juggler's Tale to dwuwymiarowa (a konkretniej: 2,5D) gra logiczno-zręcznościowa z filmowym stylem narracji. Jak wspomniana Abby przemierzamy tu różnorakie lokacje, jak ponure bagna czy wioski, po drodze radząc sobie z najrozmaitszymi wyzwaniami - i takimi wymagającymi zręczności, i takimi stawiającymi nacisk na główkowanie. Unikatowym patentem produkcji Kaleidoscube wyróżniającym ją na tle innych podobnych gier jest to, że nasza podopieczna jest przywiązana do sznurków, co bywa dla niej zbawieniem i dopustem. Przykładowy plus: po wpadnięciu w przepaść może zostać wyciągnięta i ponownie stanąć na twardym gruncie. Minus: nie jest w stanie wykonywać niektórych na pozór prostych czynności, np. przejścia pod przeszkodami blokującymi drogę. W odróżnieniu od innych platformerów A Juggler's Tale zupełnie inny jest zatem porządek rzeczy: zwracać uwagę należy nie tyle na to, co znajduje się pod nogami postaci, ale na to co nad nią. 

Przygodzie bohaterki towarzyszy narrator, który regularnie dostarcza informacji o tym, co dzieje się wokół niej i o świecie gry. Na drodze do celu spotykamy bowiem rozmaite, barwne postacie.

A Juggler's Tale nie jest grą długą. Całość przejść można w mniej więcej dwie-trzy godziny. 

Wideo - A Juggler's Tale

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper