50 Cent: Bulletproof

50 Cent: Bulletproof

6,2
20 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 7.0
PS2 6.1
XBOX 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Genuine Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
10 godzin
Premiery
Świat:
17.11.2005
Europa:
25.11.2005
Producent:
Genuine Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
10 godzin
Premiery
Świat:
17.11.2005
Europa:
25.11.2005

50 Cent: Bulletproof - opis gry

50 Cent: Bulletproof to gra akcji wyprodukowana przez studio Genuine Games i wydana przez Vivendi Games na PlayStation 2 i Xboxa. Po roku tytuł ukazał się też w nowej wersji na PSP. Głównym bohaterem produkcji był popularny raper 50 Cent.

W produkcji Genuine Games wchodzimy w buty tytułowego rapera. Historia, za której napisanie odpowiada swoją drogą scenarzysta “Rodziny Soprano”, nabiera rozpędu gdy 50 Cent ma stawić się na spotkanie ze swoim kumplem z celi, K-Dogiem. To, jak się jednak okazuje, jest pułapką. Wrobiony bohater otrzymuje serię kulek, ale udaje mu się wykaraskać. Postawiony na nogi zamierza znaleźć swoich niedoszłych zabójców i dowiedzieć się, kto stał za incydentem.

Aby znaleźć winowajców, 50 Cent zapuszcza się mroczne zakamarki Nowego Jorku i poznaje różne dziwne osobistości. Gra w kwestii rozgrywki nie odbiega od wielu innych strzelanin tpp. Mamy tu do dyspozycji bogaty zestaw broni oraz około trzydziestu animacji ukazujących egzekucje pokonanych oprychów. Przeciwników można też łapać i wykorzystywać jako żywe tarcze albo chować się za elementami otoczenia. W Bulletproof, co warto dodać, zaimplementowano silnik Havok odpowiedzialny za fizykę, co sprawia, iż rozwałka terenu wokół jest bardziej realistyczna. Poza masowym mordowaniem główny bohater na swojej drodze zgarnia pieniądze, za które może kupować różne dobra: medykamenty, pancerze czy amunicję. Wątek fabularny podzielony jest na misje, które stawiają przed nami różne wytyczne. Przy niektórych z nich współdziałamy z kumplami 50 Centa.

Wersja na PSP, która do sprzedaży trafiła rok po premierze oryginału, doczekała się kilku znaczących nowości. Zmieniono kamerę (na PSP jest ona izometryczna), dodano tryb multiplayer dla czterech osób i nową minigrę Vitamin Water skupiającą się na ‘biznesowych’ przedsięwzięciach 50 Centa. Tryb fabularny pozostał bez zmian.

Wideo - 50 Cent: Bulletproof

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper