007: Everything or Nothing

007: Everything or Nothing

7,9
58 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 7.8
XBOX 7.7
GC 7.9
GBA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Visceral Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Śr. czas:
19 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
17.02.2004
Europa:
27.02.2004
Polska:
02.03.2004
Producent:
Visceral Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Śr. czas:
19 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
17.02.2004
Europa:
27.02.2004
Polska:
02.03.2004

007: Everything or Nothing - opis gry

007: Everything or Nothing to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez Visceral Games i wydana przez Electronic Arts. Tytuł ukazał się na PlayStation 2, GameCube’ie, Xboxie oraz Game Boy Advance.

Everything or Nothing to kolejna gra z Jamesem Bondem ze stajni Electronic Arts. Produkcja nie ma żadnego związku z książkami Iana Fleminga i opowiada zupełnie oryginalną historię. Agent 007 podróżuje w jej trakcie po różnych zakątkach świata próbując powstrzymać niejakiego “Generała”, który, po pierwsze, wykrada tzw. nanobota, technologię zdolną naprawiać zepsute reaktory atomowe bez udziału człowieka, oraz porywa Katyę Nadanovą odpowiedzialną za jej stworzenie.

W odróżnieniu od kilku poprzednich gier na licencji, Everything or Nothing jest strzelaniną z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Mamy tu do czynienia z podziałem na misje, w trakcie których próbujemy zrealizować stawiane przed nami wytyczne. Najczęściej sprowadza się to do przejścia z punktu A do punktu B, ale zaznaczyć warto, iż w wielu przypadkach drogi prowadzące do celu bywają różne, a my możemy obrać różne strategie, by się doń dostać - albo się skradać, albo zrobić zadymę. Nowością jest system walki wręcz, który umożliwia używanie elementów otoczenia.

Bond ma oczywiście rozmaite bronie i gadżety do wyboru, np. małego mechanicznego pająka mogącego poruszać się po miejscach będących poza zasięgiem głównego bohatera. Co więcej, dodano też patent o nazwie “Bond Sense”. Po wciśnięciu lewego przycisku na d-padzie czas spowalnia, co daje więcej możliwości wyjścia z opresji.

Oprócz singla gra posiada też multiplayer dla maksymalnie czterech graczy. Dostępny jest i co-op, i rywalizacja.

Wideo - 007: Everything or Nothing

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper