SKLEP
Killing Floor: Incursion
853V

Killing Floor: Incursion

Killing Floor: Incursion
  • Premiery
  • Świat: 16.08.2017
  • Europa: 16.08.2017
  • Polska: Nie wydano
  • Gatunek: Strzelanina FPP, Wirtualna rzeczywistość
  • Liczba graczy: 1-2
  • Dystrybucja cyfrowa: Tak

Killing Floor: Incursion to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana i wydana przez Tripwire Interactive. Tytuł ukazał się na komputerach oraz PlayStation 4. Do działania wymagał on gogli wirtualnej rzeczywistości.

W Killing Floor: Incursion wcielamy się w członka sił specjalnych Horzine, którego zadaniem jest powstrzymać inwazję Zed, krwiożerczych istot żywo przypominających zombie. Opowieść składa się z pięciu rozdziałów, na przestrzeni których poznajemy związki między rozgrywającymi się niemalże apokaliptycznymi wydarzeniami a brudnymi interesami korporacji Horzine.

Killing Floor: Incursion to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby z posmakiem horroru. Do naszej dyspozycji oddano arsenał składający się z różnych rodzajów broni palnej (pistolety, strzelby, karabiny maszynowe), granatów, noży, a także… kończyn Zedów, jeśli akurat nadarzy się ku temu jakaś okazja. Ci swoją drogą bywają różni. Niektórzy przeciwnicy mogą biec w naszą stronę, niektórzy się czołgać, a jeszcze inni strzelać plazmą. Każdy typ nieprzyjaciela wymaga innego podejścia. Do tego dochodzą także bossowie.

Jak wspomniano, kampania składa się z pięciu plansz, a każda z nich to dodatkowo trzy pomniejsze sekcje. Całość można ukończyć w kilka godzin. Wspomnieć też warto, że wzorem wielu innych gier stworzonych z myślą o VR nie mamy w Incursion pełnej swobody nad postacią, co sprawia, że poruszamy się metodą teleportacji.

Oprócz kampanii dostępny jest też co-op dla dwóch osób oraz tryb Holdout, czyli swego rodzaju survival, w którym próbujemy odeprzeć atak niekończących się fal nieprzyjaciela. Tryb ten oferuje dodatkowe bronie i dopałki niedostępne w kampanii.

Podobne gry
Miesięcznik PSX Extreme