We Love Golf! (Wii)

We Love Golf! (Wii)

We Love Golf!
  • Premiery
  • Świat: 13.12.2007
  • Europa: 04.07.2008
  • Polska: Nie wydano
  • Gatunek: Sportowa
  • Liczba graczy: 1-4
  • od lat 3

Ocena społeczności

7.01 głosów
-

Ocena PPE.pl

-
Brak oceny

We Love Golf! to gra sportowa traktująca o golfie wyprodukowana przez japońskie studio Camelot, twórców między innymi serii Mario Golf, i wydana przez Capcom na Wii. W grze pojawiały się postacie z innych tytułów Żółto-niebieskich.

We Love Golf! traktuje o golfie z lekkim przymrużeniem oka. Produkcja trzyma się rzecz jasna ogólnych zasad, ale nie brak tu również bardziej cudacznych elementów, jak ogniste ogony towarzyszące uderzonej piłce. Produkcja Camelot robi użytek z funkcji kontrolera Wii, oferując możliwość sterowania ruchem. Rozgrywka nie wymaga przy tym wielkiej wprawy, dzięki czemu wdrożyć może się każdy niezależnie od stopnia zaawansowania. Przy uderzeniu towarzyszy nam wskaźnik, który odpowiada za siłę oraz jakość uderzenia. Grać możemy postaciami stworzonymi na użytek gry, naszym avatarem Mii oraz postaciami z innych tytułów Capcom (nie wszyscy są jednak dostępni na starcie). Są wśród nich między innymi Jill Valentine, Chun-Li oraz Phoenix Wright.

Gra posiada kilka wariantów rozgrywki. Przede wszystkim jest to Tournament, w którym rywalizujemy z dwudziestoma dziewięcioma innymi zawodnikami na osiemnastu dołkach. Odwiedzamy przy tym różne pola golfowe, np. japoński ogród lub pustynną oazę. Oprócz tego jest jeszcze Near Pin, w którym mamy trzy próby na to, by piłka znalazła się jak najbliżej dołka, Ring Shot, w którym zadanie polega na takim uderzeniu piłki, aby przeleciała ona przez kilka obręczy, oraz World Party. Ten ostatni to sieciowy multiplayer dający możliwość zmierzenia się z graczami z różnych stron świata. Gdybyśmy jednak nie mieli na to ochoty, dostępny jest również multiplayer lokalny.

Podobne gry