Mafia III: Season Pass
51V

Mafia III: Season Pass

Mafia III: Season Pass
 • Producent: Hangar 13
 • Wydawca: 2K Games
 • Wersja językowa: Polska Napisy
 • Premiery
 • Świat: 06.10.2016
 • Europa: 06.10.2016
 • Polska: 06.10.2016
 • Gatunek: Przygodowa, Kolekcje
 • od lat 18
 • wulgarny język
 • seks
 • przemoc

Mafia III: Season Pass to kolekcja gier przygodowych opracowanych przez Hangar 13. Dzięki 2K Games pakiet został udostępniony do sprzedaży na Windowsa, PlayStation 4 oraz Xbox One - później cała zaproponowana w jego ramach zawartość trafiła na Macintosha (Mafia III: Edycja Ostateczna).

Produkcje nie zmieniają ogólnych założeń podstawki, a jedynie wzbogacają je o nowe elementy, jak technika kaskaderskiej jazdy czy urozmaicające walkę nowe typy broni palnej. Deweloperzy zdecydowali się także na m. in. implementację broni usypiającej, która jest istotna z perspektywy jednego z typów wprowadzonych do gry zadań czy bonusów do odblokowania w trakcie przechodzenia gry. Z tymi oraz innymi nowościami jak np. opowieścią gracz może zapoznać się jedynie w rozgrywce dla pojedynczego gracza.  

W ramach pakietu gracz w momencie ich premiery otrzymywał dostęp do następujących produkcji:

Mafia III: Gaz do dechy! (udostępniony 28.03.2017)

W ramach wątku fabularnego opowiedziana została historia osadzona w mieście Sinclair Parish, małej miejscowości na Zachód od Bayou. Istotną osobą jest tam szeryf "Chudy" Beaumont, który korzysta z przemocy i zastraszania, przy utrzymać swoją pozycję w tym miejscu. Gdy przywódca miejscowego ruchu obywatelskiego zostaje zamordowany, a jego członkowie nie tyle są szykanowani, co stają się atakowani, protagonista Mafii III Lincoln Clay łączy siły z Roxy Laveau, towarzyszką broni. Następnie Clay stara się wspólnie z nią znaleźć sposób na obalenie szeryfa i posłania go wraz z jego sługusami do więzienia.

Mafia III: Niedokończone sprawy (udostępniony 30.05.2017)

W ramach wątku fabularnego opowiedziana została historia osadzona w tym samym mieście, co Mafia III, czyli Nowe Bordeux - nową ważną postacią jest przyjaciel Lincolna Claya z wojny w Wietnamie, John Donovan. Pewnie dnia w Bordeux celem znalezienia zagubionego towaru pojawił się Connor Aldridge z którym do Donovan ma bardziej osobiste porachunki. Tak więc Lincoln i John łączą siły, by korzystając z cięższego wyposażenia jak wieżyczki z karabinami maszynowymi wyeliminować nie tyle Connora, co także jego najemną armię.

Mafia III: Znak czasów (udostępniony 25.07.2017)

W ramach fabuły opowiedziana została historia skoncentrowana na postaci protagonisty Mafii III, Lincolnie Clayu - po wstrząsających wydarzeniach decyduje się on udać do ojca James, by z nim w barze Sammy'ego przeżyć ten trudny okres. Próba powrotu do normalności zostaje jednak zakłócona przez groźną grupę sekciarzy składającą ofiary z ludzi w miejscach, gdzie doszło do jakiejkolwiek tragedii. Lincoln wyrusza więc w podróż nie tyle po to, by pozbyć się groźnych dla otoczenia osób, co spróbować znaleźć ukojenie po tragedii, jakiej doświadczył.


Opis opracował: BZImienny

Podobne gry