Super Mega Baseball 3 (NS)

Super Mega Baseball 3 (NS)

Super Mega Baseball 3
  • Premiery
  • Świat: 13.05.2020
  • Europa: 13.05.2020
  • Polska: Nie wydano
  • Gatunek: Sportowa
  • Liczba graczy: 1-4
  • od lat 3

Ocena społeczności

-0 głosów
-

Ocena PPE.pl

-
Brak oceny

Super Mega Baseball 3 to gra sportowa traktująca o bejsbolu, za produkcję której odpowiadało studio Metalhead Software. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Switch i Xbox One.

Super Mega Baseball 3 to gra sportowa w konwencji mocno arcade’owej, podobnie jak poprzednie części cyklu. Nie znajdziemy tu prawdziwych zespołów, drużyn ani zawodników. Styl graficzny jest kreskówkowy, a rozgrywka nie sili się na realizm. Poszczególne mechaniki są proste i przystępne - zarówno podczas rzucania piłką, jak i odbijania. Wykonywane przez nas czynności wymagają używania jednego, dwóch przycisków, czasami kierowania celownikiem i, co jasne, dobrego timingu.

Produkcja Metalhead Software oferuje kilka wariantów zabawy. Ten najważniejszy to Franchise, coś w rodzaju kariery. Nie tylko ogrywamy tu cały sezon (a właściwie sezony), które składają się z trzydziestu dwóch meczów, ale też zarządzamy całą drużyną: podpisujemy kontrakty z nowymi zawodnikami, pozbywamy się tych niepasujących do projektu, dbamy o finanse, ustalamy taktykę itd. Gra oddaje nam też do dyspozycji opcje ustawień, dzięki którym mamy możliwość zmodyfikowania ustawień do naszych potrzeb (poprzez np. ustalenie, jak długi ma być sezon), a także wskaźnik zwany Ego Meter umożliwiający ustalenie stopnia trudności w skali od 0 do 99.

Oprócz Franchise możemy rozegrać także pełny sezon bez elementów symulacji, a także mamy dostęp do trybów stawiających na sieciową rywalizację, jak Pennant Race oraz Elimination Mode. Gra oferuje ponadto bogate możliwości w kwestii szeroko pojętej edycji. Modyfikować możemy bowiem nie tylko samą rozgrywkę, o czym wspomniano powyżej, ale też zawodników, drużyny itd. 

Podobne gry