Cyber Troopers Virtual-On Masterpiece 1995-2001 (PS4)

Cyber Troopers Virtual-On Masterpiece 1995-2001 (PS4)

Cyber Troopers Virtual-On Masterpiece 1995-2001
  • Producent: Sega
  • Wydawca: Sega
  • Wersja językowa: Japońska
  • Premiery
  • Świat: 27.11.2019
  • Europa: Nie wydano
  • Polska: Nie wydano
  • Gatunek: Akcja, Bijatyka, Kolekcje
  • Liczba graczy: 1-4

Ocena społeczności

-0 głosów
-

Ocena PPE.pl

-
Brak oceny

Cyber Troopers Virtual-On Masterpiece 1995-2001 to kolekcja trzech zremasterowanych gier z serii Virtual-On. Za jej produkcję i wydanie odpowiadała Sega. Składanka ukazała się na PlayStation 4.

Składanka Cyber Troopers Virtual-On Masterpiece 1995-2001 zawiera trzy gry:

Cyber Troopers Virtual On

W Cyber Troopers Virtual On walki odbywają się z udziałem dwóch mechów, które nazywa się tutaj Virtuaroidami. Do dyspozycji mamy cały arsenał - broń palną, broń białą, bomby, granaty, specjalne techniki i inne. Podobnie jak w tradycyjnych bijatykach, naszym celem jest pokonanie przeciwnika w dwóch albo trzech rundach. Do wyboru jest osiem robotów oraz dziesięć trójwymiarowych aren, na których rozgrywają się potyczki. Każda posiada jakieś unikalne cechy i pułapki. Głównym trybem zabawy jest kampania poprzedzona treningiem.

Cyber Troopers Virtual-On: Oratorio Tangram M.S.B.S. Ver. 5.66

W Oratorio Tangram, podobnie jak w pierwowzorze, do walki stają dwa mechy. Jest ich tu kilkanaście, każdy posiada jakieś wady i zalety, sprawiając, że rozgrywka jest bardzo dobrze zbalansowana. Virtuaroidy posiadają do dyspozycji trzy rodzaje broni. Dwie podstawowe znajdują się pod oboma triggerami, trzecią -- tą najpotężniejszą -- odpala się wciskając oba przyciski jednocześnie. Rozgrywkę mogą urozmaicać różne warianty i ustawienia. Gracz może na przykład włączyć mgłę utrudniająca orientację w terenie albo walczyć tylko przy użyciu broni krótkodystansowej. Pojedynki generalnie są tu bardzo dynamiczne (60 klatek na sekundę) oraz wymagają właściwego podejścia - nie ma mowy o bezrefleksyjnym mashowaniu.

Cyber Troopers Virtual-On Force

Gra ukazała się pierwotnie na automatach i Xboxie 360 tylko w Japonii. W odróżnieniu od ww. gier w Virtual-On Force rywalizują cztery osoby - po dwie w jednym zespole. System walki został z tego powodu uproszczony względem wcześniejszych odsłon cyklu.

Nowości

Wszystkie trzy gry to wierne reedycje, lecz wprowadzają one też kilka współczesnych rozwiązań i udogodnień. Przede wszystkim jest to sieciowy multiplayer i opcje umożliwiające organizowanie lig, turniejów itd.

Gry korzystają z Twin Sticka firmy Tanita, kontrolera wyprodukowanego specjalnie z myślą o serii Virtual-On.

Podobne gry