user-93734 main blog image
Adick | 23.03, 19:00
Poniżej znajduje się treść dodana przez czytelnika PPE.pl w formie bloga.

Szybki piłkarski wpis, bo wiem, że jest tutaj kilku kibiców :)
Polska reprezentacja w czwartek gładko rozprawiła się w sparingu półfinale baraży z Estonią 5-1. Swoją drogą ciekawy jestem jaki przebieg miałby mecz, gdyby nie szybka czerwona kartka...

Równolegle w drugim półfinale Walia pokonała Finlandię 4-1. We wtorek, 26 marca zagramy z Walijczykami na ich terenie mecz o awans na Mistrzostwa Europy (rozgrywane od 14 czerwca do 14 lipca w Niemczech).

Ciekawy jestem jak nastroje kibiców? Wierzycie, że ekipa Probierza da radę?

Po czwartkowym spacerku tym razem czeka ich typowa wyspiarska kopanina. Myślę, że nie będzie to zbyt piękny mecz do oglądania, ale emocji napewno nie zabraknie. Może to być bardzo wyrównane spotkanie, dlatego mój typ to... dogrywka. A tam już może być różnie.

Jeśli uda się awansować, to od połowy czerwca na niemieckich boiskach nasi piłkarze powalczą w grupie z Holandią, Francją oraz Austrią.
Jeśli są obawy przed Walią, to może faktycznie lepiej na Euro2024 nie jechać? :)

Jaki wynik meczu z Walią obstawiacie?
Jakie roszady w składzie powinien zrobić selekcjoner?

========================

Edycja po meczu:

Intuicja mnie nie zawiodła; Polska awansowała na ME po bezbramkowym remisie i zwycięskiej serii rzutów karnych.

Mecz, jak można było się spodziewać nie należał do przepięknych widowisk. Ważne, że cel osiągnięty.