Blog użytkownika eSETH

revulsion

eSETH eSETH 24.05.2013, 09:10
Witam, i o Achievementy pytam
512V

Witam, i o Achievementy pytam

Ene, due, rabe, porwało Osiągnięcie babę. No może nie babę, a faceta, lecz to już taki mały szczegół, który tak naprawdę nie ma znaczenia. To, co naprawdę ma znaczenie, to chęć przywitania się z Wami i krótkiego opisu zawartości moich przyszłych notek na blogu PPE.

Pozwolę się przedstawić. Moja główna ksywka to SETH. Na portalu można mnie znaleźć pod pseudonimem eSETH, natomiast na forum pod jakże interesującym nickiem ReVulsioN. Na co dzień (obecnie od święta) prowadzę swój blog na stronie NIEZLY.net. Jako, że ostatnie miesiące zajmują mój czas o wiele ważniejsze dla ludzkości sprawy, aniżeli wstawianie wpisów do elektronicznego dziennika, to częstotliwość pojawiania się wpisów wygląda jak wygląda.

Jako, że jestem już dość wiekowy, to z urzędu też i doświadczony w sprawach gier. Być może ktoś mnie kojarzy, ale większość pewnie nie, więc tylko napiszę, że moja kariera zawodowa związana była z portalami Gracz.pl, eGames.pl, exGames.pl, GamersUniverse.com i przez chwilę z Gry-Online.pl

Większość moich wpisów na blogu dotyczyć będzie calakowania gier na X360. Szczerze mówiąc jest to obecnie mój priorytet jeśli chodzi o szpilanie na konsoli. Oczywiście pomijając chęć przeżycia tego, co oferują twórcy gier, bo to się rozumie samo przez się. Moim drugim, elektronicznym domem jest TrueAchievements.com, gdzie ukrywam się pod nickiem SETH PL (oficjalny Gamertag). 

Moim celem jest dojście do 80% ukończenia gier (obecnie 78%) przez co w ostatnie tytuły jakie gram, to są z początku istnienia konsoli X360, czyli moje pierwsze gry, do których zbytnio się nie przykładałem, żeby je scalakować. Na tapecie mam Virtua Tennis 3 i przez najbliższe sesje spędzone przy konsoli, właśnie ten tytuł będzie numero uno. 

Zapraszam wszystkich, którzy będą mieli chęć tracenia czasu na relacje z moich zmagań się z calakowaniem na Xboxie 360.

Pozdrawiam, 

eSETH

 

 

Tagi: calakowanie niezly.net SETH virtua tennis 3

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ 0 -
eSETH
Ranking: 3104 Poziom: 31
PD: 4337
REPUTACJA: 312