PaX

Mateusz Lewandowski Mateusz Lewandowski 29.09.2020, 02:41
Co nowego przyniesie oraz ile waży 6 sezon Call of Duty: Modern Warfare?
839V

Co nowego przyniesie oraz ile waży 6 sezon Call of Duty: Modern Warfare?

Call of Duty: Modern Warfare oraz tryb Warzone już dziś otrzyma 6 sezon, wraz z pełnym zestawem map dla wielu graczy i systemem Battle Pass obejmującym dwie darmowe bronie, dwóch operatorów i do 100 różnych przedmiotów do odblokowania. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o zbliżających się nowościach. 

Call of Duty: Modern Warfare zbliża się do szóstego sezonu z nową przepustką bojową i mnóstwem nowej zawartości. Wraz z zupełnie nowym zwiastunem pojawiła się kompletna mapa nadchodzącej zawartości.

Podobnie jak w sezonie 5, Verdansk przejdzie ogromną zmianę w sezonie 6, gdyż oficjalnie dodano system metra, dzięki któremu gracze będą mogli poruszać się po mapie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. W pierwszym tygodniu premiery otrzymamy ograniczony czasowo tryb Warzone zwany Armored Royale, który będzie zawierał opancerzone ciężarówki które mogliśmy zobaczyć w zwiastunie sezonu. Farah i Nikolai zostaną dodani jako operatorzy obok nowego karabinu szturmowego AS VAL (Tier 31) oraz snajperki SP-R 208 (Tier 15).

Fani trybu wieloosobowego uzyskają dostęp do Killstreak Confirmed, nowego trybu, który połączy mechanikę Kill Confirmed z Killstreaks.Zostaną udostępnione również nowe mapy Mialstor Tank Factory, Broadcast, Station i Verdansk Riverside w różnych trybach gry. W przepustce bojowej sezonu 6 pojawi się nowa zawartość, a także broń do walki wręcz i ruch kończący który zatytułowany jest jako ''Vampire Bat'' , 

Więcej treści zostanie odblokowane również w trakcie trwania sezonu. Po pierwszym tygodniu gracze uzyskają dostęp do trybu gry Hard Point Hills & Kills, oraz następnie do TDM Gun Game i HQ Firefight, które zostaną otwarte tydzień później. W czwartym tygodniu fani będą mogli brać udział w turniejach Gunfight i TDM Snipers Only, które mają być kontynuowane również po tym czasie. 

Z pewnością w trakcie trwania całego sezonu, pojawi się znaczenie więcej treści. Jednym z ciekawszych wydarzeń które przykuło uwagę graczy jest niewątpliwie "Haunting of Verdansk", jest to specjalny halloweenowy event który przyniesie graczom nowe tryby gry, nagrody oraz przedmioty kosmetyczne, począwszy od 20 października do 3 listopada. 

Poniżej możecie sprawdzić grafikę prezentującą wszystkie nowości. 


Ile ważyć będzie przyszła aktualizacja?

Aktualizacja sezonu szóstego będzie miała rozmiar do pobrania od około 19,6 GB do 63 GB dla posiadaczy pełnej wersji Modern Warfare oraz darmowej gry Warzone.

  • PlayStation 4: 19,3 GB
  • Xbox One: 22,66 GB
  • PC: 57 GB (właściciele Modern Warfare) i 25,5 GB (tylko właściciele Warzone)

Podczas premiery sezonu na konsoli posiadacze pełnej wersji Modern Warfare będą również musieli pobrać pakiet dodatkowych plików, aby uzyskać dostęp do trybu wieloosobowego i operacji specjalnych, oraz pakiet przetrwania, aby uzyskać dostęp do tego trybu. Poniżej podano rozmiary plików dla tych dwóch pakietów:

  • Pakiet zgodności PlayStation 4: 7,8 GB
  • Pakiet przetrwania na PlayStation 4: 5,8 GB
  • Pakiet zgodności Xbox One: 8 GB
  • Pakiet przetrwania na Xbox One: 5,9 GB

Gracze konsolowi mogą odinstalować inne pakiety danych, jeśli nie są już potrzebne aby zmniejszyć całkowity rozmiar gry. Dajcie znać czy zamierzacie zagrać w nowym sezonie.

Tagi: Activision call of duty Call of Duty: Modern Warfare sezon 6 warzone

Oceń notkę
+ +1 -

Oceń profil
+ +12 -
Mateusz Lewandowski
Ranking: 4064 Poziom: 30
PD: 4057
REPUTACJA: 691