WEEKENDOWE WSPÓLNE GRANIE #148 - ZAPISY

BLOG
539V
WEEKENDOWE WSPÓLNE GRANIE #148 - ZAPISY
Emkuzet | 21.11.2017, 09:42
Wysyp przecen i gorączką piątkowych zakupów związana  z Black Friday dopiero przed nami ... jednak mam nadzieję, że po raz kolejny duch WWG okaże się silniejszy i bez problemu wspólnie zorganizujemy kilka sesji. Tymczasem zapraszam do podsumowania wydarzeń z ostatniego weekendu.

Relacje ułożone są zgodnie z kolejnością pojawiania się komentarzy do danej gry.


Playstation plus w tym miesiącu przyniósł nam imprezowy klasyk z lat 90 w postaci Wormsów w który wielu z nas zagrywało się jeszcze podczas swoich szczenięcych lat. Pomimo wzlotów ( pamieta ktoś Armagedon :D ? ) i upadków serii ( nieszczęsne 3d ) radosna likwidacja wojaków przeciwnika nadal bawi i cieszy tak samo co potwierdza Ouji w swojej relacji.

Uczestnicy: Ouji05, Robert163

Ouji05

Po krótkiej, dla nas, sesji w bf4 przerzucilismy się na Wormsy. W robaczki grałam dawno temu na PC, więc nie trzeba było mnie długo namawiać, żeby sprawdzić wersję na konsole. Rezegraliśmy 3 rundy. Przez pierwszą się uczyłam i szło mi tak słabo, że to chyba uśpiło czujność Roberta, bo w drugiej wygrałam bez większych problemów. W trzeciej walka była zacięta i graliśmy nawet po ustalonym czasie, ale i tym razem zwycięstwo należało do mnie. :] Dziękuję za wspólna, świetną zabawę ;)

Poniżej podsumowanie tego pojedynku.

Oraz komentarz Roberta na temat przebiegu całej rozgrywki.

Robert163

Dobrze po tylu latach zagrać w wormsy. Przy tej grze, nie ważne jak komu idzie i tak jest kupa smiechu. Następnym razem postaram się już nie zabijać swoich, to na pewno wygrana będzie moja :D


Darmowy weekend zaowocował także kilkoma spotaniczny sesjami dzięki czemu w Overwatch graliśmy zarówno  piątek i sobotę o czym ze szczegółami pisze Kaczmar, będący uczestnikiem obu sesji.

Uczestnicy Sobota : Kaczmar, Asobu

Kaczmar

Jako, że Overwatch jest obecnie w darmowym weekendzie i Asobu chciała zagrać, zdecydowałem się zainstalować z powrotem OW i ok. 20, czyli w godzinę otwarcia serwerów dla każdego, wskoczyliśmy do gry. Szło nam różnie, ale najważniejsze, że zdobyliśmy 3 skrzynki za 9 zwycięstw w trybie arcade, przetestowaliśmy nowy narybek w grze (Moira najlepsza z nich wszystkich) i graliśmy tak do prawie 1 nad ranem, więc działo się.

Krótką relację z tego, w tym moje najlepsze zagranie meczu Złomiarzem do zobaczenia w tych dwóch filmikach:

Uczestnicy Sobota : Kaczmar, Libertinus, Emkuzet

Kaczmar

Kolejny dzień i znowu Overwatch! Tym razem z Liberem trochę pocisnęliśmy, różnie szło, ale najważniejsze, że się pozytywnie grało. Ok. 23 wbił do nas Emku i we trzech jeszcze pograliśmy nim uznaliśmy, że dość OW na dziś.

Krótką relacje z najlepszymi zagraniami meczu mojego i Libera do zobaczeniu tu:


Uncharted poraz kolejny wraca na łamy weekendowego wspólnego grania, dzięki obchodom 10 lecia serii oraz 50% przeceny na wszystkie skrzynki ze sklepu. Owa sesja została zorganizowana przeze mnie i Ouji  w niedzielny wieczór w celu wykonania wyznaczonych nam zadań dziennych. Na naszą sesję  załapało się również  kilku gości :), jak zwykle nie obyło się bez sucharów oraz podkradania fragów.  Dziękuje wszystkim za zabawę i do zobaczenia.

Uczestnicy: Kaczmar, Emkuzet, Ouji, Gorfaster

Kaczmar

Po turnieju w Tekken 7 będąc w skowronkach po zajęciu wysokiego miejsca postanowiłem, że potrzebuję się wyczilować, a Emku grający w U4 to był dobry wybór, więc we czwórkę wskoczyliśmy na serwery i szło nam... słabo xD.

 


Trofki, trofki trofki a wszystko w celu zdobycia upragnionej platyny i usłyszenia "cziki czing".  Swoją podróż w platynowaniu Tomb Raider w tym tygodniu ponownie kontynuowali Poikao i Desti. Jak wynika z relacji jest to niestety zajęcie dośc żmudne i czasochłonne. Dlatego jeśli wy także potrzebujecie pomocy w dobiciu pozostałych lvli a brak wam motywacji :) odezwijcie się do chłopaków.

Uczestnicy: Poikao, Desti, imprezowi towarzysze Martell i Rejdżu

Poikao

Grind grind grind. Testowaliśmy z Destim kilka sposobów na zarabianie expów. Wyglądało to tak, że przez pierwsze 40 min wbiłem chyba 2 poziomy, a w ostatnich 20 minutach 4 :D Mam w tej chwili 36 poziom. Zostało 24... -_-'

Ja podziwiam ludzi, którzy zrobili ten grind solo...


Po przygodach w Tomb Raider przyszła pora na kolejny tytuł umieszczonych na liście Poikao do wymaksowania, czyli Battlefied 4. Gdzie już w dużo większej ekipie nasi użytkownicy dalej kontynuowali wspólne polowanie na trofea z poszczególnych dodatków.

Uczestnicy: Poikao, Desti, Dwutlenek, Martell, przez chwilę Robert163 i Ouji

Poikao

Kolejna mega udane trofikowe łowy :D Zrobiliśmy Dwutlenkowi trofki z podstawki oraz wbiliśmy 3 trofki z dodatków. Jeśli chodzi o DLC to zostały jeszcze 3 trofea za zrobienie zadań w Chińskiej Nawałnicy, Zębach Smoka i Ostatecznej Rozgrywce. Zapowiada się jeszcze kilka godzin przyjemnych łowów :D 

A jak się grało? Przede wszystkim śmiechowo :D Początkowo hasaliśmy po mapach w 6 osób, ale Ouji i Rob nie myśleli, że tyle czasu nam zejdzie na trofea i po niedługim czasie przeszli na Worms'y. Najlepszą rzeczą podczas tego polowania, dla mnie przynajmniej, jest możliwość sprawdzenia martwych już map i trybów, smaczków na mapach, przekonania się jak różnorodny jest BF4. Czasem aż żal patrzeć jak piękne i nietypowe mapy się marnują, bo DICE i EA postanowili zrobić podział na premium i podstawkę. Fakt, nie wiem jak wypadały podczas normalnej rozgrywki, ale mimo wszystko żal mi ich. 

Po skończeniu BF4 trofikowa ekipa już ma w planach zrobienie pozostałych BF - Hardline i pierwszego Battlefronta :D


Ostatnią niespodzianką tego weekendu była wieczorna sesja Poikao i Gola, podczas której chłopaki niepodzielnie  rządzili na boiskach Rocket League wygrywając kilka meczy pod rząd ! Brawo!

Uczestnicy: Poikao, Golu

Poikao

Sesja niespodziewajka :) Udało mi się w niedzielę dopchać do konsoli na godzinkę. Akurat napatoczył się Golu więc nieśmiało zaproponowałem RL :> 

Tym razem dla odmiany wygrywaliśmy wszystko jak leci. Rozegraliśmy coś koło 6 meczy z czego przegraliśmy tylko jeden w dogrywce przez indywidualny błąd ^^ Tym razem jak dorośli ludzie, zamiast grać do 2 w nocy to skończyliśmy póki wygrywaliśmy (choć pokusa była wielka :D )


Zapraszamy również do odwiedzenia naszej społeczności

na discord w zakładce #wspólne-granie.

 


Pamiętajcie WWG to społeczność dlatego smiało zakładajcie sesje i zapraszajcie znajomych do współnej zabawy.

 1. Swoje sesje WWG organizujecie poprzez poniższy formularz. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).
  Gra:

  Platforma:

  PSN ID:

  Termin:

  Będę streamował na pod linkiem


  Opis:

   
 2. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś dodał podobną i warto do niej dołączyć.
 3. Jest możliwa zmiana szczegółów sesji WWG już po jej dodaniu. W tym celu należy: Wygenerować nowe WWG używając powyższego generatora, ale nie dodawać go od razu po wyświetleniu się okienka z komentarzem. Skopiować całość tekstu i ODPOWIEDZIEĆ skopiowanym tekstem na stare WWG.
 4. Tylko sesje zgłoszone przez zarejestrowanych użytkowników będą uwzględniane.
 5. Chęć uczestnictwa w sesji zgłaszamy przez plusowanie komentarza z sesją WWG. Oczywiście jest to opcjonalne, ale dacie tym samym znać organizatorowi, że są chętni do wspólnego grania.
 6. Zapisy trwają od Poniedziałku do Czwartku. W Piątek pojawia się wpis podsumowujący organizowane sesje WWG.
 7. Jeśli macie zamiar streamować sesję WWG możecie wrzucić link w generator. Wspieramy kanały z Twitch i YouTube Gaming (patrz przykłady).
 8. Idea nowego Weekendowego Wspólnego Grania: click
 9. Miłego grania ^^
0

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych