Blog użytkownika poikao

poikao poikao 12.02.2018, 22:28
Weekendowe Wspólne Granie #160 - zapisy
187V

Weekendowe Wspólne Granie #160 - zapisy

Za nami udany weekend. Liczę na to, że najbliższy będzie jeszcze lepszy! Zapraszam do wspólnej zabawy :)

Rednacz założył sajtowego discorda i znalazło się tam też miejsce do umawiania się na wspólne granie nie tylko w weekend! Serdecznie zapraszam! Nasz pokój to #wspolne-granie. Link z zaproszeniem poniżej.

DISCORD

 


Zaczynamy od hitu ostatnich dni, czyli Monster Hunter World (PS4)

Gra jest trudna ale sprawiedliwa. No i diabelnie satysfakcjonująca :)

Uczestnicy: Ka-mil,thondarr

ka-mil

Sesja zaczęła się o godzinie 18,celem był Rathalos który sprawił nam trochę kłopotów ale po 3 podejsciach i pomocy graczy z Krajów kwitnacej wisni ten skurnol zakończył swój żywot.
Dzięki za grę i do nastepnego!

Cieszy to, że opinie o tej grze są takie pozytywne. Jak tylko nadarzy się okazja, to również planuję zatracić się w świecie MonHuna :D 

 


Miało być GTA, niestety nie wyszło. Wskoczyła za to sesja w Bloodborne (PS4)

Ehhh ale to była dziwna sesja :/

Uczestnicy: Poikao, Azoth, Martell

Mieliśmy z Azothem ambitne plany ubicia kilku bossów. Martell słysząc, że planujemy sesję ochoczo się pod nią podpiął. Zaczęliśmy od Granicy Koszmaru... i zaczęły się pierwsze problemy. Moja córka zaczęła niespokojnie spać, za jakiś czas córka Martella się odezwała... No i skończyło się tak, że Martell musiał nas opuścić zanim dotarliśmy do pierwszego bossa. Mi i Azothowi udało się dotrzeć do mało urodziwej  Amygdali.
 

Azoth brał na siebie rzygi naszej przeciwniczki a ja starałem się nie być całkowicie bezużyteczny i biłem ją po kostkach uważając, żeby czasem mnie nie zadeptała na śmierć :v Dosyć szybko ją ubiliśmy a ja musiałem uciekać do córki. Na tym skończyła się nasza sesja tego wieczoru :(

 


Mało które WWG obejdzie się bez Battlefield 1 (PS4).

Tym razem na sesji królował Śląsk :)

Uczestnicy: Ouji, Kronos, Igloo, KraZislaw

KraZislaw

taki skład mieliśmy w momencie gdy ja z Igloo dołączałem do sesji, Robert postanowił się na nas wypiąć i się nie pojawił, po kilku minutach Ouji stwierdziła, że nie chce z nami grać i zaczęła udawać problemy z internetem, ciągłe disconnecty i wychodzenie z imprezy, :P Jednak zanim internety pokonały jej chęć do grania z nami zdążyła nie raz, nie dwa wbić nam szczykwę w pośladki i uratować życie. Trochę tego wieczora pograliśmy, głównie na mapach związanych z bitwami morskimi(?). Nie przypadły mi do gustu. Mimo to grało się fajnie, wyniki nie były istotne (bo nie pamiętam ile wygraliśmy a ile nie) ważne że było dużo dobrej zabawy w doborowym gronie. Do zobaczenia następnym razem na bitwopolach :D

Ouji to już pewnie nie mogła znieść waszego blukania* ;) Z tego co słyszę od ludzi, to te dodatki są takie se.

Emkuzet

Podstawka rządzi, ewentualnie 1 dodatek imo.

Może EA i DICE jeszcze się ogarnął i dadzą coś fajnego. Jak nie to pomęczymy jeszcze trochę BF1 i przesiądziemy się ba bitwopole 2k18 jak tylko wyjdzie :) 

 

 *znając życie pewnie źle zastosowałem to słowo :v

Zapraszamy do wspólnej gry w ramach WWG #160

Standardowo po całość relacji, komentarzy i materiałów, zapraszam do poprzedniego Weekendowego Wspólnego Grania

 1. Swoje sesje WWG organizujecie poprzez poniższy formularz. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).
  Gra:

  Platforma:

  PSN ID:

  Termin:

  Opis:

   
 2. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś dodał podobną i warto do niej dołączyć.
 3. Jest możliwa zmiana szczegółów sesji WWG już po jej dodaniu. W tym celu należy: Wygenerować nowe WWG używając powyższego generatora, ale nie dodawać go od razu po wyświetleniu się okienka z komentarzem. Skopiować całość tekstu i ODPOWIEDZIEĆ skopiowanym tekstem na stare WWG.
 4. Tylko sesje zgłoszone przez zarejestrowanych użytkowników będą uwzględniane.
 5. Chęć uczestnictwa w sesji zgłaszamy przez plusowanie komentarza z sesją WWG. Oczywiście jest to opcjonalne, ale dacie tym samym znać organizatorowi, że są chętni do wspólnego grania.
 6. Zapisy trwają od Poniedziałku do Czwartku. W Piątek pojawia się wpis podsumowujący organizowane sesje WWG.
 7. Jeśli macie zamiar streamować sesję WWG możecie wrzucić link w generator. Wspieramy kanały z Twitch i YouTube Gaming (patrz przykłady).
 8. Idea nowego Weekendowego Wspólnego Grania: click
 9. Miłego grania ^^

Tagi: co-op multiplayer online WWG

Oceń notkę
+ +4 -

Oceń profil
+ 0 -
poikao
Ranking: 4695 Poziom: 23
PD: 1985
REPUTACJA: 13