Blog użytkownika poikao

poikao poikao 18.04.2016, 23:08
Weekendowe Wspólne Granie #65 - zapisy
280V

Weekendowe Wspólne Granie #65 - zapisy

Kolejny weekend stał pod znakiem Grand Theft Auto V (PS4). Produkcja ta jest naprawdę magiczna jak się gra w zgranej ekipie. Gorąco zapraszam do relacji i wzięcia udziału w najbliższym WWG!

Do skutku doszły 4 sesje, z czego połowa to sesje w GTA V ;) Nie mam nic mądrego do dodania, więc przechodzimy do relacji.

 

Lord kwadrat ponownie próbował skusić bywalców WWG na Persona 4 Arena Ultimax (PS3).

No i udało mu się namówić Olsona, Libertinusa i Donqa(?)

lorddan569

Sesja w Personę się w miarę udała. Na początku pojawił się Olson, z którym pograłem z pół godziny, dopóki nie poszedł na godzinę grać z Poikao w...nie wiem! Coś!
Qsay miał się pojawić, ale chyba promile go pokonały xD
O 21 pojawił się Liber i zaczęliśmy się napierdzielać. W międzyczasie Donek do nas dołączył, ale on i Lib ni słyszeli się nawzajem i ten pierwszy uciekł, bo nie chciał sprawiać problemów :V
Chwilę później Olson znowu dołączył i w bardzo dobrych nastrojach graliśmy prawie do północy. 
Furorę zrobił Kanji-Król Cyganów ze złotym krzesłem. Mam nadzieję, że następnym razem dołączy jeszcze kilka osób, bo zabawa jak zawsze była, jest i będzie przednia :D

Olsona wypożyczyłem sobie na godzinkę, ale o tym później. Szkoda, że nie było więcej luda. Zawsze gra się wtedy przyjemniej. 

 

Miała być Fifa 16, a była FIFA 15 (PS4)

Już od dłuższego czasu zgadywałem się z Olsonem na zrobienie kilku trofek potrzebnych mi do platyny. Wreszcie w piątek udało się spotkać na godzinkę. Na pierwszy ogień poszło trofeum Still Bros? które wymaga wygrania przyjacielskiego sezonu FUT. Najprostszym sposobem było wygranie trzech spotkań pod rząd. Tak więc stwierdziliśmy, że gramy sobie normalnie, a pod koniec Olson specjalnie puści bramkę w razie potrzeby.

Pierwszy mecz wyszedł na zero, więc w 90 minucie Olson strzelił pięknego samobója bramkarzem. Drugi mecz to była totalna padaka z mojej strony. Do 85 minuty przegrywałem 1:3. Aż Olson wystraszył się, że nie zdąży strzelić 3 samobójów. Całe szczęście bramkarz ustrzelił samobójczego hat-tricka i ostatecznie było 4:3. Ostatni mecz to był już mój popis. Wygrałem coś koło 3 albo 4 do 1. Wyskoczył mi jakiś komunikat i ... doopa, trofik nie wpadł -_-' Ehhh... Trzeba będzie się znowu ustawić na granie. 

 

No i teraz płynnie przechodzimy do gwiazdy weekendu Grand Theft Auto V (PS4).

Jednak zgranie jest w tej grze kluczowe. Podczas poprzedniej sesji musieliśmy często i gęsto powtarzać niektóre sekcje napadu. Tym razem szło nam dużo lepiej.

KraZislaw

Sesja GTA5 była. I to już drugi tydzień w którym dobrych kilka godzin spędziłem grając w jedną grę w ramach WWG. Sesja zaczęła się o 22 a skończyła o 4:30. 
W sesji udział wzięli: Zapaleniec "human ball of fire" Poikao, Kaczmar, Robert i ja.
Początkowo postanowiliśmy zrobić trofkę za wygranie wyścigu będąc pilotem w rajdzie samochodowym - udało się wszystkim tylko nie pomysłodawcy czyli mnie - gra postanowiła się na mnie wypiąć i zglitchować - 3-4 próby i doopa nie dostałem trofki.

Nawet taka niby głupia zabawa, że jedna osoba prowadzi samochód na ślepo, a druga jako pilot musi doprowadzić do mety załogę potrafi dać masę radości :] A trofika jeszcze Ci zrobimy KraZu, spokojna twoja rozczochrana :) 

Odpuściliśmy temat i przeszliśmy do napadu. Następnego w kolejności. O dziwo poszło nam wszystko w miarę szybko i sprawnie. Misje przygotowawcze to był pikuś. A sam napad wymagał tylko 3 podejść z naszej strony. Widać, że ekipa się zgrała. Szkoda tylko, że ekipa nam się rypnie bo Kaczmar chyba przedawkował dopalacze i bełkotał coś o sprzedaży konsoli i że to jego ostatni napad :)

No naprawdę nieźle nam szło. Najlepsze było to, że w na ostatnim etapie Kaczmar wyznaczył mnie na pilota śmigłowca, a ja jeszcze takim sprzętem nie latałem ^^ Chyba dałem radę, o czym świadczy poniższy obrazek :]

Jestem z nas naprawdę dumny. Szarpnęliśmy napadzior od początku do końca w około 3 godziny. Na zakończenie poszliśmy całą ekipą na wielce zasłużoną wódeczkę

Od lewej KraZislaw, Robert, Kaczmar i w żółtej koszulce Poikao.

Po skończonym napadzie około 1:30 Robert i Kaczmar opuścili sesję. A my z poikao zabraliśmy się za mniej interesujące rozrywki jakie GTA:Online ma do zaoferowania. Najpierw rozegraliśmy 9 dołków golfa, a następnie mecz w tenisa. Jak golf jest w tej grze świetny i przystępny, tak tenis to jakaś straszna porażka - mechanika kuleje, sterowani gracze nie do końca chcą słuchać poleceń. Po 2 setach zmęczyliśmy się tenisem. Poszliśmy jeszcze tylko zobaczyć "dom na palach" który poikao sobie kupił. Nawet skromną 2-osobową parapetówkę zrobiliśmy pijąc wino,whisky i jarając bongosa :P Po tym jak postaci poikao urwał się film sesję zakończyliśmy.
Atmosfera sesji standardowo bardzo dobra. Profesjonalne podejście do napadów mieszało się z dobrą zabawą. Było dużo żartów. Było nucenie "ride of valkiries" podczas latania śmigłowcem. Suche żarty też były :)

Grało się tak zajebiście, że szkoda było kończyć. Całe szczęście KraZ miał jeszcze siłę i trochę porozbijaliśmy się po mieście. A co do parapetówy, to co to by było za oblewanie gdybym wszystko pamiętał z imprezy ;)

Robert przez pozostałe dni weekendu kusił mnie na kolejną sesję. W niedzielę uległem, ale okazało się, że Roberta nie ma. Całe szczęście był KraZislaw. Porobiliśmy sobie misje, poskakaliśmy na spadochronach, zrobiliśmy sobie misję samouczkową. Grało się świetnie i na luzie.

Na sam koniec Chciałbym Was prosić o rozstrzygnięcie pewnej sprawy. Chciałbym, żebyście w ankiecie pod blogiem wybrali najbardziej kozacko ubranego gościa z naszej ekipy :)

Od lewej: KraZislaw, Poikao, Kaczmar, Robert.

Zapraszamy do wspólnej gry w ramach WWG #65!

Standardowo po całość relacji, komentarzy i materiałów, zapraszam do poprzedniego Weekendowego Wspólnego Grania (link. m.in. w każdym “śniadaniu”)

 1. Swoje sesje WWG organizujecie poprzez poniższy formularz. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).
  Gra:

  Platforma:

  PSN ID:

  Termin:

  Opis:

   

  *generator nie był testowany jakoś wyjątkowo, więc może jeszcze nie działać w 100%, proszę o wyrozumiałość

 2. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś dodał podobną i warto do niej dołączyć.
 3. Jest możliwa zmiana szczegółów sesji WWG już po jej dodaniu. W tym celu należy: Wygenerować nowe WWG używając powyższego generatora, ale nie dodawać go od razu po wyświetleniu się okienka z komentarzem. Skopiować całość tekstu i ODPOWIEDZIEĆ skopiowanym tekstem na stare WWG.
 4. Tylko sesje zgłoszone przez zarejestrowanych użytkowników będą uwzględniane.
 5. Chęć uczestnictwa w sesji zgłaszamy przez plusowanie komentarza z sesją WWG. Oczywiście jest to opcjonalne, ale dacie tym samym znać organizatorowi, że są chętni do wspólnego grania.
 6. Zapisy trwają od Poniedziałku do Czwartku. W Piątek pojawia się wpis podsumowujący organizowane sesje WWG.
 7. Jeśli macie zamiar streamować sesję WWG możecie wrzucić link w generator. UWAGA! Obecnie działa jedynie Twitch i adres musi być zgodnie z wzorem (tak jak Twitch udostępnia).
 8. Idea nowego Weekendowego Wspólnego Grania: click
 9. Miłego grania ^^

Tagi: coop multiplayer online WWG

Oceń notkę
+ +11 -

Oceń profil
+ 0 -
poikao
Ranking: 4757 Poziom: 23
PD: 2117
REPUTACJA: 13