Blog użytkownika poikao

poikao poikao 08.02.2016, 23:31
Weekendowe Wspólne Granie #55 - zapisy
364V

Weekendowe Wspólne Granie #55 - zapisy

Witam po dwutygodniowej przerwie. Poprzedni wpis Germanosa sugerował, że WWG #54 może być odrobinę skromniejsze. Miło mi zakomunikować, że był w błędzie :) Zapraszam do relacji!

Godzina 22:00. Córka z żoną smacznie śpią. Playlista "Męskie Granie" w tle i kufel wypełniony (jeszcze) Guinness'em. Idealne warunki do pisania o sesjach WWG #54 które uczestnicy opisywali jako "ZAJEBISTE" i "EPICKIE". Żal mi dupencję ściska, że nie mogłem do żadnej dołączyć ;(

 

Tak więc lecimy w kolejności z komentarzy i zaczynamy od nowej perełki z plusa Helldivers (PS4)

Nasz korespondent z Kraju Kwitnącej Wiśni Amazarashi zdał relację ze swojego rozdziewiczania w tą grę.

amazarashi

Kaczmar rozdziewiczył mnie z Helldivers, gdy na poziomie doświadczenia #1 przyłączył się do gry ze swoim arsenałem. Cały czas się uczę systemu, ale gra się bardzo fajnie w co-op. Dołączył się do nas jeszcze Alexy z PPE. Zastanawia mnie czy ta gra ma jakiś koniec bo po wykonaniu misji wciąż pojawiają się nowe, zagrożone planety. 

Maza bez przesady z tym rozpisywaniem się ;) Rozumiem, że z chęcią podejmiesz się kolejnego szerzenia demokracji w czym Ci z chęcią pomogę.

 

Często zdaża się, że w propozycjach sesji brakuje Rocket League (PS4). Bardzo rzadko zdarza się natomiast żeby nie doszła do skutku jakaś sesja niespodziewajka z tym tytułem.

Nie wiem czy dobrze policzyłem, ale z Waszych komentarzy wywnioskowałem, że odbyły się trzy sesje. Amazarashi tylko zaznaczył, że w sobotę pomimo sporych problemów z PSN rozegrał z Adziem kilka meczy. Natomiast KraZislaw uczestniczył w dwóch sesjach z których zdał obszerną relację.

KraZislaw

(...)Sesje partyzanckie się odbyły. W piątek w okolicach godziny 00:00 Adzio zaprosił mnie do grania w RL, jak przypuszczam po świeżo zakończonym graniu w HD. Do sesji zaciągnąłem jeszcze mojego brata. Także na sesji obecni byli: Adzio,Kaczmar,Deli,Igloo74,Mwizard i ja. Mam nadzieję że nikogo nie pominąłem. 
Pograliśmy trochę 3vs3, dobrze się przy tym bawiliśmy. Niestety Kaczmar i Deli szybko się zmyli co poskutkowało tym że przestałem słyszeć Adzia, bo jak się okazało jego voicechat miałem streamowany przez Kaczmara :) Adzio również poszedł po kilku następnych meczach i na placu boju zostaliśmy w 3. Najpierw pograliśmy kilka meczy w Hokejowe wydanie RL, później przeskoczyliśmy na rankedy. I tak zeszło nam prawie do 3 nad ranem. Na wspólnym graniu, rozmawianiu, wygrywaniu, przegrywaniu i niesłusznym rozdawaniu mi nagród MVP już na samym początku meczy.

Kaczmar connecting people ;) KraZ jak na osobę która zasila blacklistę Kaczmara całkiem sporo wspólnie gracie. Rozumiem, że tym razem obyło się bez suchych żartów na temat męskich piersi? ;D


W sobotę też pogrywaliśmy w RL, aczkolwiek nie wiem czy można ją pod WWG zakwalifikować ponieważ oprócz Mwizard'a byłem tylko ja i moich dwóch braci (grających na splicie na jednej konsoli). Poogrywaliśmy Chaosa 4vs4 i sesja zakończyła się krótko po 12 (chyba) ponieważ zmęczenie spowodowane "nielegalnymi wspomagaczami dającymi podwójny gaz" wzięło górę nad chęcią dalszego grania :)

Ranisz me serce takimi wątpliwościami. Weekendowe Wspólne Granie jest otwarte na nowe osoby, a bracia mają oczywiście zaproszenie na przyszłe WWG nie tylko w Rocket League (PS4) 

Na koniec dodam jeszcze że Rocket Leagu jest najlepszym symulatorem piłki nożnej i hokeja ostatnich lat. iEj sports i Kolanami mają bardzo dużo do nadrobienia :) 

Chamski tekst KraZ, nie kopie się leżącego :V

 

Przyszła pora na niespodziewaną gwiazdę wieczoru Persona 4 Arena Ultimax (PS3)

Gra niszowa a mimo to skusiło się na nią aż 6 osób:  lorddan569, Libertinus, olson6897, Desti, Laughter-XIII i alex_dp. Emocje musiały sięgać zenitu, bo chłopaki okrutnie się rozpisali.  

olson6897

Lorddan został ochrzczony nową ksywką, która brzmi "Lordkwadrat", drogą demokratyczną zebraliśmy już odpowiednią ilość głosów i oficjalny wniosek o zmienienie jego nicku trafi w ręce Musiola. Wszystko dlatego, że CAŁY CZAS SPAMUJE TEN KWADRAT!!! Laughter po sesji zostanie zapamiętany jako człowiek z pałą, który woła "Spaghetti!" wzywając Personę.

Panowie, skoro złożyliście wniosek o zmianę nicku Lorddana, to powinniście złożyć podobny wniosek dla Laughter-XIII. Wszystkie komentarze zwracały na to uwagę i wydaje mi się, że sprawiedliwym będzie zmienić jego ksywę na "Pała".

Libertinus

Zgadzam sie! Było ZAJEBIŚCIE!!!!!!
Były epickie i emocjonujące pojedynki!!!
(...)
Oczywiscie Lau chwalił nam sie co potrafi zrobić z pałką a Desti tak sie rozszalał, że aż byliśmy w szoku!!

Desti

Sesja była taka... UOOOCHH!... EPICKA!, że ciężko to opisać. 

Graliśmy łącznie jakieś 3 godziny, ale to były 3 godziny przesiąknięte wyśmienitymi walkami.

 

Dzięki wielkie Desti za suty materiał filmowy! Cholernie to krzepiące, bo jak się chce to można wszystko. Oczywiście wszystkie filmiki możecie obejrzeć w oficjalnej playliście WWG.

Zapraszamy do wspólnej gry w ramach WWG #55!

Standardowo po całość relacji, komentarzy i materiałów, zapraszam do poprzedniego Weekendowego Wspólnego Grania (link. m.in. w każdym “śniadaniu”)

 1. Swoje sesje WWG organizujecie poprzez poniższy formularz. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).
  Gra:

  Platforma:

  PSN ID:

  Termin:

  Opis:

   

  *generator nie był testowany jakoś wyjątkowo, więc może jeszcze nie działać w 100%, proszę o wyrozumiałość

 2. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś dodał podobną i warto do niej dołączyć.
 3. Jest możliwa zmiana szczegółów sesji WWG już po jej dodaniu. W tym celu należy: Wygenerować nowe WWG używając powyższego generatora, ale nie dodawać go od razu po wyświetleniu się okienka z komentarzem. Skopiować całość tekstu i ODPOWIEDZIEĆ skopiowanym tekstem na stare WWG.
 4. Tylko sesje zgłoszone przez zarejestrowanych użytkowników będą uwzględniane.
 5. Chęć uczestnictwa w sesji zgłaszamy przez plusowanie komentarza z sesją WWG. Oczywiście jest to opcjonalne, ale dacie tym samym znać organizatorowi, że są chętni do wspólnego grania.
 6. Zapisy trwają od Poniedziałku do Czwartku. W Piątek pojawia się wpis podsumowujący organizowane sesje WWG.
 7. Jeśli macie zamiar streamować sesję WWG możecie wrzucić link w generator. UWAGA! Obecnie działa jedynie Twitch i adres musi być zgodnie z wzorem (tak jak Twitch udostępnia).
 8. Idea nowego Weekendowego Wspólnego Grania: click
 9. Miłego grania ^^

Tagi: coop multiplayer online WWG

Oceń notkę
+ +16 -

Oceń profil
+ 0 -
poikao
Ranking: 5737 Poziom: 23
PD: 2117
REPUTACJA: 17