Blog użytkownika Liquid Snake 2.0

Liquid Snake 2.0 Liquid Snake 2.0 10.06.2018, 13:07
Działo się... #21
337V

Działo się... #21

Wiadomości czas zacząć! Jesteśmy już po pierwszej konferencji poprzedzającej targi E3 - swoje gry pokazało EA, a jeszcze dzisiaj na scenę wejdzie Microsoft. Oczekując na występ kolejnej firmy sprawdźmy nowe newsy. Co działo się od 4 do 10 czerwca? Zapraszam!

Premiera Vampyr

Wampir z Londynu zadebiutował 5 czerwca. Dużej liczbie recenzentów upuścił trochę krwi za sprawą nudnej walki, wyborów, które nie miały większego znaczenia przeciętnej oprawy graficznej. Zadowolonym krwiopijcom podobała się między innymi fantastyczna muzyka, kreacja Londynu z 1918 roku, ciekawi bohaterowie oraz świetny klimat. Aktualna średnia na Metacritic wersji na PS4 wynosi 72% na podstawie 49 recenzji.

Data premiery Days Gone

W środę, w ramach odliczenia do konferencji Sony, zobaczyliśmy nowy zwiastun z Days Gone, który zdradził datę premiery produkcji. Zombiaki przyczołgają się już 22 lutego 2019 roku. Ciekawe, jak ta gra wypadnie. Data premiery ujawniona tuż przed E3... 

Zapowiedź Hitmana 2

Agent 47 powraca! IO Interactive znalazło wydawcę kontynuacji swojej produkcji z 2016 roku i jest nim Warner Bros. Hitman 2 zadebiutuje 13 listopada 2018 roku i w dniu premiery będzie zawierał wszystkie fabularna misje. Duńczycy oczywiście będą wspierać grę po premierze nowymi misjami i celami. Fabularnie gra kontynuuje wątki z jedynki, więc powróci temat tajemniczego klienta ICA. Tytuł otrzyma też specjalny tryb Sniper Assassin, w którym samemu lub w co-opie po cichu, z pomocą snajperki powystrzelamy, wyznaczone cele. Pierwsza misja fabularna rozegra się w Miami podczas wyścigu Le Mans.

Zapowiedź Dead or Alive 6

Martwy czy Żywy? W temacie Dead or Alive 6 odpowiedź brzmi - żywy! Kolejna część popularnej serii bijatyk została oficjalnie zapowiedziana i zadebiutuje na PC, PS4 i Xbox One na początku 2019 roku. Na targach E3 na pewno dojdzie do prezentacji rozgrywki z tej produkcji.

Data premiery Kingdom Hearts III

Miało być w 2018 roku, ale nie będzie... Na szczęście nie będziecie musieli zbyt długo czekać na tę produkcję, bo 29 stycznia 2019 roku gra wreszcie zadebiutuje. Informację ujawniono na wczorajszym koncercie Kingdom Hearts Orchestra World Tour. Na konferencji Square Enix powinny pojawić się między innymi nowe trailery z tej gry.

To według mnie najważniejsze informacje mijającego tygodnia. Warto również wspomnieć o Lords of the Fallen 2, na którym będzie pracowało studio Defiant, dacie premiery Code Vein (28 września), dacie premiery NBA 2K19 (11 września), zapowiedzi nowego dodatku do Destiny o nazwie Porzuceni (premiera 4 września), potwierdzeniu prac nad Diablo 4, reszcie zapowiedzi w ramach odliczania do konferencji Sony na E3 (Tetris Effect zmierzający na PS4 i PSVR, Twin Mirror od Dontnod z premierą w 2019 roku i Ghost Giant na PSVR), dacie premiery pierwszego epizodu ostatniego sezonu The Walking Dead (14 sierpnia), ujawnieniu Just Cause 4 za sprawą grafiki na Steamie, nowej grze Avalanche - Generation Zero i opóźnieniu Crackdowna 3 na luty 2019 roku. A co Was najbardziej zaciekawiło w tym tygodniu? Dla mnie była to data premiery Days Gone i zapowiedź Hitmana 2, chociaż oczywiście ten tydzień stoi pod znakiem dwóch konferencji. Głosujcie! A my słyszymy się już u Microsoftu. :)

Po raz kolejny pominąłem plotki o Supermanie od Rocksteady, Devil May Cry 5, The Avengers Project itd. Już niedługo wszystko stanie się jasne, więc nie ma co poruszać plotek, nawet jeśli się sprawdzą. Ostatecznie również nie brałem pod uwagę newsów z konferencji EA. Pewnie omówię je wszystkie w blogu zbiorczym na temat tegorocznych targów.

Tagi: Days Gone Dead or Alive 6 Hitman 2 Kingdom Hearts III Vampyr

Oceń notkę
+ +2 -

Oceń profil
+ +48 -
Liquid Snake 2.0
Ranking: 252 Poziom: 61
PD: 29016
REPUTACJA: 16009