Blog użytkownika Liquid Snake 2.0

Liquid Snake 2.0 Liquid Snake 2.0 02.12.2018, 17:45
Działo się... #35
365V

Działo się... #35

Wiadomości czas zacząć! Przed nami ostatni z naprawdę ciekawych tygodni 2018 roku. Już niedługo dojdzie do premiery Just Cause 4 i Super Smash Bros. Ultimate, a co najważniejsze w piątek czeka nas gala The Game Awards, na której dojdzie do zapowiedzi wielu nowych gier. Nie ma co przeciągać, czas podsumować ostatni tydzień. Co działo się od 26 do 2 grudnia? Zapraszam!

Premiera Darksiders 3

Furia nadeszła. Trzecia część cyklu Darksiders miała już swoją premierę i została oceniona przez recenzentów. Trzeba powiedzieć, że już od dawna nie mieliśmy takiego rozstrzału w recenzjach. Z jednej strony można usłyszeć pochwały za wykreowanie świata, napisanie ciekawej fabuły, stworzenie świetnego systemu walki, a z drugiej strony docierają głosy, że grę trapią problemy techniczne. Dla fanów serii powinna być to pozycja obowiązkowa, ale raczej po kilku solidnych patchach. Aktualna średnia na Metacritic wersji na PS4 wynosi 64% na podstawie 47 recenzji.

Premiera testów beta Red Dead Online

Sieciowa wersja Red Dead Redemption 2 wystartowała. Beta testy Red Dead Online rozpoczęły się w różnych dniach w tym tygodniu, w zależności od tego, w jakich dniach października gracze kupili RDR 2. Aktualnie multiplayer oferuje kilka trybów (w tym Battle Royale), możliwość rozbudowy własnego obozu i dość rozbudowany kreator postaci. Z głosów graczy wynika jednak, że tryb potrzebuje konkretnych poprawek, by mógł cieszyć się dużą popularnością i jakością. 

Zapowiedź LEGO Przygoda 2

Nadchodzi druga część LEGO Przygody - zarówno w wersji filmowej jak i gry wideo. LEGO Przygoda 2: Gra Wideo zmierza na PS4 i Xbox One (premiera 26 lutego) oraz Switcha (premiera w marcu) i zaoferuje poziomy i postaci z nadchodzącego filmu, a także części pierwszej. 

Data premiery pierwszego odcinka Assassin's Creed Odyssey: Dziedzictwo Pierwszego Ostrza

Pierwszy epizod dodatku Dziedzictwo Pierwszego Ostrza do gry Assassin's Creed Odyssey zadebiutuje 4 grudnia. DLC opowie o współpracy Kasandry bądź Alexiosa z Dariusem, pierwszym posiadaczem Ukrytego Ostrza - broni, którą przez lata posługiwali się członkowie Zakonu Asasynów. Dwa kolejne odcinki tego dodatku będą się pojawiały w odstępach około 6 tygodni. Można się zatem spodziewać, że kolejna część zadebiutuje w styczniu, a ostatnia na przełomie lutego i marca.

Nowa gra Obsidian Entertainment, bracia Russo i kolejne Dragon Age (?) na The Game Awards

Tegoroczne The Game Awards zapowiada się naprawdę świetnie. Wiemy już, że w Los Angeles ujrzymy prawdopodobnie Alien: Blackout, a także chociażby nową grę Obsidian Entertainment. Swoją obecność na wydarzeniu zapowiedziało także BioWare, którzy zapowiedzieli nowy zwiastun z Anthem. Zasugerowali także nowe informacje o Dragon Age - wspomniano, że nowe informacje o tej serii pojawią się w grudniu, a przecież nie ma na takie ogłoszenia lepszego miejsca niż gala The Game Awards. Kolejna rewelacja to przyjazd braci Russo - reżyserów nadchodzącego filmowego hitu Avengers 4. Ich obecność może sugerować przynajmniej powrót tematu The Avengers Project, a kto wie, czy nie także pierwszy zwiastun Avengers 4. Ostatnią dużą informacją jest zdementowanie plotek o grze z Supermanem, nad którą miałoby pracować studio Rocksteady. Sefton Hill ze studia poinformował, że nie pracują oni nad grą o Clarku Kencie, a także że nie pojawią się na The Game Awards. Wszystko okaże się jasne w piątek nad ranem polskiego czasu. Czeka na nas przynajmniej 10 zapowiedzi nowych gier, a także zwiastuny tych wielce oczekiwanych. Worlds will change!

To według mnie najważniejsze informacje mijającego tygodnia. A co Was najbardziej zainteresowało w tym tygodniu? Dla mnie były to kolejne informacje na temat gali The Game Awards. Piątkowy poranek zapowiada się naprawdę ekscytująco. Głosujcie!

Tagi: Assassin's Creed Odyssey: Dziedzictwo pierwszego ostrza Darksiders 3 dragon age Obsidian Entertainment Red Dead Online the game awards 2018 The LEGO Movie Videogame

Oceń notkę
+ +8 -

Oceń profil
+ +49 -
Liquid Snake 2.0
Ranking: 252 Poziom: 60
PD: 28095
REPUTACJA: 16021