Blog użytkownika Liquid Snake 2.0

Liquid Snake 2.0 Liquid Snake 2.0 28.10.2018, 23:24
Działo się... #30
253V

Działo się... #30

Wiadomości czas zacząć! Ten tydzień, ten miesiąc, a być może i cały rok należy do Red Dead Redemption 2. Jeśli macie akurat trochę wolnego czasu między rąbaniem drewna w obozie a napadami na pociągi, to sprawdźcie, co oprócz hitu od Rockstar Games miało zamiar przykuć Waszą uwagę w tym tygodniu. Co działo się od 22 do 28 października? Zapraszam!

Premiera Red Dead Redemption 2

Wreszcie! Po latach oczekiwań na kolejną grę od Rockstar Games, wreszcie doczekaliśmy się premiery Red Dead Redemption 2. Chyba nie muszę mówić, jak wypadła ta produkcja. Najlepsza gra akcji/sandbox w historii, najlepsza gra 2018 roku, pretendent do miana gry generacji i wreszcie - jedna z najlepszych gier w historii gier wideo. Zalety? Proszę bardzo - przepiękny, żyjący świat, ciekawa historia i bohaterowie, niesamowita dbałość o detale, fantastyczne dialogi, wybitna muzyka, piękna oprawa graficzna, mnogość aktywności pobocznych, niezwykła gra światłem i cieniem, niebywała immersja... Czy muszę coś jeszcze mówić? Wady? Niektórzy narzekają na system strzelania i poruszania się, parę bugów, a poza tym? Nie wiem, naprawdę nie wiem, co jeszcze można tej grze zarzucić. Nigdy nie grałem w tak fantastyczną produkcję. Rockstar znowu to zrobił! Aktualna średnia na Metacritic wersji na PS4 i Xbox One wynosi 97% na podstawie 78 recenzji (praktycznie wszystkie pozytywne). Takie liczby czynią Red Dead Redemption 2 najlepiej ocenianą grą występującą na konsolach Microsoftu i Sony na równi z... GTA 5. 

Wsparcie po premierze Battlefielda V

Najnowsza, dość kontrowersyjna odsłona Battlefielda nadejdzie już 20 listopada. Wiemy już, jak nowy BF będzie wspierany po premierze. Znamy trzy etapy wsparcia gry:

  • grudzień-styczeń - ostatni rozdział kampanii fabularnej, arena treningowa, personalizacja pojazdów oraz lokacja w Belgii.
  • styczeń-marzec - Wielkie Operacje, kooperacja oraz dwa nowe tryby do multiplayera,
  • od marca - Battle Royale, nowy tryb do multiplayera, nowa misja oraz lokacja w Grecji.

Zapowiedź Layers of Fear 2

Horror od Bloober Team cieszył się niezłą popularnością, więc twórcy zamierzają kontynuować serię ''Warstw Strachu''. W kontynuacji prawdopodobnie trafimy na statek, a dziełem, które stworzy bohater, będzie tym razem film. Nie znamy nawet przybliżonej daty premiery oraz platform sprzętowych.

Trzy odsłony serii Resident Evil trafią na Switcha

W 2019 roku Capcom nie da nam zapomnieć o serii Resident Evil. Najpierw na początku roku swoją premierę będzie miało Resident Evil 2 Remake, by później na Switcha trafiły następujące odsłony - oryginalny Resident Evil, Resident Evil 0 oraz Resident Evil 4. Można się spodziewać, że dwie pierwsze odsłony zawitają na Switcha w wersji HD, a czwórka będzie konwersją remastera z PS4 i Xbox One. Premiery dla poszczególnych części nie są na razie znane.

To według mnie najważniejsze informacje mijającego tygodnia. Warto również wspomnieć o premierze pierwszego epizodu dodatku The Heist do Spider-Mana na PS4, oficjalnej liście miejscówek w Hitmanie 2 (Miami, Kolumbia, Bombaj, Vermont (USA), Przystań Hawke'a (Nowa Zelandia) i tajemnicza Wyspa Sgail, dacie premiery Jump Force (15 luty), zapowiedzi Vampyr na Switcha (premiera jeszcze w tym roku), informacji, że odświeżony MediEvil to pełnoprawny remake, a jego zwiastun i być może datę premiery ujrzymy w środę, w Halloween (spokojnie, osobny segment o tej grze już w przyszłym tygodniu) i opóźnieniu Team Sonic Racing na 21 maja. A co Was najbardziej zainteresowało w tym tygodniu? Dla mnie była to premiera gry, dzięki której jestem dumny z bycia graczem. Głosujcie!

Tagi: battlefield 5 Jump Force Red Dead Redemption 2 Resident Evil

Oceń notkę
+ +12 -

Oceń profil
+ +49 -
Liquid Snake 2.0
Ranking: 252 Poziom: 60
PD: 28095
REPUTACJA: 16021