Blog użytkownika fanisyberiapl

fanisyberiapl fanisyberiapl 01.01.2017, 21:28
Wielkie oczekiwanie na Syberia 3
258V

Wielkie oczekiwanie na Syberia 3

Nie ukrywam, że jestem jednym z wielu fanów gry Syberia. Spędziłem wiele godzin grając w ten produkt i nie mogę się doczekać jakie pozytywne aspekty zobaczę w Syberia 3....

Syberia 3 pobierz

Nie ukrywam, że bardzo dużo oczekuję od trzeciej części gry Syberia 3. Jestem jej fanem od najmłodszych lat, i moim oczywiście zdaniem mamy przed sobą naprawdę dobrą grę, która ujrzy świat w 2017 roku. Z pewnością zakupię Pełną Wersję Gry. 

Z wielkim oczekiwaniem czekam na wyjście polskiej wersji językowej tej gry. To jest dla mnie priorytet. Po co się męczyć w innych stylach językowych. 

Możemy znależć dużo bardzo ciekawych informacji na temat Syberia 3. Z pewnością po ich analizie możemy stwierdzić że trzecia część gry ma sprostać wymaganiom nawet bardzo wymagającym graczom. 

Fabuła gry z pewnością ma zostać rozszerzona. Mamy ujrzeć świat z zupełnie innej perspektywy. A więc czeka nas wiele ciekawych opcji a nawet niespodzianek. Muzyka również ma ulec poprawie jak i cały interfejs. Widać z pewnością, że autorzy bardzo przyłożyli się do tego projektu. Mam nadzieję, że finał będzie godny polecenia tej gry. 

Powiem szczerze, że nie interesuje mnie cena tej gry. Z tego względu, że jestem fanem tej gry na pewno postanowie kupić grę za taką cenę za jaką wystawią ją producenci. Wiadomo z pewnością będą różne żródła pozyskania tej gry...nie zmienia to faktu, że zrobię wszystko aby właśnie Syberia 3 znalazła się u mnie na komputerze jak najszybciej.

 

Tagi: syberia 3 syberia 3 blog syberia 3 informacje syberia 3 po polsku syberia III

Oceń notkę
+ -1 -

Oceń profil
+ 0 -
fanisyberiapl
Ranking: 58985 Poziom: 12
PD: 377
REPUTACJA: -70