Blog użytkownika Lukasz Wrzolek

Lukasz Wrzolek Lukasz Wrzolek 23.04.2018, 12:26
Weekendowe Wspólne Granie #170 - Zapisy T.E.
234V

Weekendowe Wspólne Granie #170 - Zapisy T.E.

Hej, cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem? WWG dziś w innej formie, lekko nostalgicznej, przywołującej wspomnienia. Zapraszam do tego kawałka niezwykłej historii. 

 

Był czerwiec 2016 roku i pewna osóbka mieszkająca w Walii usłyszała pierwsze doniesienia o Ps4 Pro. Zamówiła je jak najszybciej i wróciła na starą stronę PSSite, założyła nowe konto chwilę później i aktywnie zaczęła się udzielać w komentarzach. Nie minął dzień, a zawitała owa osoba na Shoutboxa (ciemną stronę internetu) i poznała grono WWG. Tak, to już ponad półtora roku odkąd  Axe istnieje w społeczności Sajta. Dzięki tej inicjatywie poznałem osoby, bez których ps4 już dawno by się kurzyło, bo nie ma znaczenia na czym grasz, znaczenie ma społeczość! Zapraszam do ostatnich zapisów prowadzonych przez Axe aka Maltesse!


 

Rednacz założył sajtowego discorda i znalazło się tam też miejsce do umawiania się na wspólne granie nie tylko w weekend! Serdecznie zapraszam! Nasz pokój to #wspolne-granie. Link z zaproszeniem poniżej.

DISCORD

Jeśli robiliście jakieś sesje w weekend to zachęcamy do zdania relacji albo chociaż wzmianki jak się grało i z kim. Może zachęcicie inne osoby do wzięcia udziału w
WEEKENDOWYM WSPÓLNYM GRANIU :)
Relację można złożyć poniżej.

RELACJA

Pamiętajcie! WWG to społeczność dlatego śmiało zakładajcie sesje, gadajcie o nich w komentarzach i zapraszajcie innych do wspólnej zabawy!

 


 

A Way Out: Gra, którą mam na dysku, jeszcze w nią nie grałem, bo mój Coopowy kompan jest zajęty GoWem i częściej widujemy się na dywizji... Z tego co się dowiaduje to gra jest miodna i potrafi przywrócić stare czasy kanapowego coopa, prawie tak nostalgiczne jak Nekromanta Diablo 3

Uczestnicy: KraZislaw, Poikao

Krazislaw:

Sesję zaczęliśmy tam gdzie tydzień temu skończyliśmy, czyli po ucieczce z więzienia, gry jeszcze nie skończyliśmy, zrobiliśmy może ze 2-3 sekwencje - złapanie i upieczenie ryby, potem kradzież ciężarówki od starszego małżeństwa i na koniec drewniana ucieczka samochodem a potem spływ łódką rwącym potokiem zakończona - a jakby mogło być inaczej - wodospadem. Ogólnie gra nie jest zła, ale coraz bardziej mi wygląda na zbiór minigierek ładnie spięty nie wyróżniającą się zbytnio fabułą


Diablo, gra z którą spędziłem tysiące godzin na Ps4, dlatego jeszcze jej nie kupiłem na ps4, bo wiem, że farma, schodzenie do głebszych części Rifta, gemy, klucze, to wszystko będzie wyciągało w moją stronę ręce... a czasu jak nie było, tak nie ma.

Uczestnicy: KraZislaw, Poikao, Azoth

Krazislaw:

Po AWO przesiedliśmy się na obiecane Diabololo. Mieliśmy grać od 0, tak też uczyniliśmy. Na początku powitały mnie w menu ruskie napisy - zmiana języka konsoli na pl i gramy dalej. Ja i Azoth jako łowcy demonów a Poikao z racji swojej masy jako tank. Granie było mocno chaotyczne, ciągłe napieranie do przodu tak, że nie nadążałem za chłopakami, ani nie miałem czasu pogrzebać w eq czy skillach. Przeszliśmy chyba połowę pierwszego Aktu - co jest dla mnie dalej niż dotychczas udało mi się dotrzeć. Gra się miodnie, przeciwników wybija się rewelcyjnie a w 3 jak narazie nie mamy większych problemów. Już się zastanawiamy nad zwiększeniem stopnia trudności

 

Zapraszamy do wspólnej gry w ramach WWG #170

Standardowo po całość relacji, komentarzy i materiałów, zapraszam do poprzedniego Weekendowego Wspólnego Grania

 1. Swoje sesje WWG organizujecie poprzez poniższy formularz. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).
  Gra:

  Platforma:

  PSN ID:

  Termin:

  Opis:

   
 2. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś dodał podobną i warto do niej dołączyć.
 3. Jest możliwa zmiana szczegółów sesji WWG już po jej dodaniu. W tym celu należy: Wygenerować nowe WWG używając powyższego generatora, ale nie dodawać go od razu po wyświetleniu się okienka z komentarzem. Skopiować całość tekstu i ODPOWIEDZIEĆ skopiowanym tekstem na stare WWG.
 4. Tylko sesje zgłoszone przez zarejestrowanych użytkowników będą uwzględniane.
 5. Chęć uczestnictwa w sesji zgłaszamy przez plusowanie komentarza z sesją WWG. Oczywiście jest to opcjonalne, ale dacie tym samym znać organizatorowi, że są chętni do wspólnego grania.
 6. Zapisy trwają od Poniedziałku do Czwartku. W Piątek pojawia się wpis podsumowujący organizowane sesje WWG.
 7. Jeśli macie zamiar streamować sesję WWG możecie wrzucić link w generator. Wspieramy kanały z Twitch i YouTube Gaming (patrz przykłady).
 8. Idea nowego Weekendowego Wspólnego Grania: click
 9. Miłego grania ^^

Tagi: WWG

Oceń notkę
+ +9 -

Oceń profil
+ 0 -
Lukasz Wrzolek
Ranking: 8014 Poziom: 17
PD: 991
REPUTACJA: 22