Blog użytkownika Reinvented

Reinvented Reinvented 27.03.2017, 07:41
Poniedziałkowe Heheszky #23
433V

Poniedziałkowe Heheszky #23

Jest poranek, Poniedziałek, a więc przyszedł czas na zasłużone Poniedziałkowe Heheszky, dzisiaj nieco więcej o nowej Zeldzie na Switch którą już kończę, standardowo też zobaczymy co w Kąciku Muzycznym gra, a na zakończenie przyjrzymy się temu co przygotowaliście dla nas w Heheszkowym Funzone! Serdecznie Zapraszam!

Witam Serdecznie, ja jestem Reinvented, i jak co tydzień mam zaszczyt prowadzić ten zacny cykl, jak i również czytać wasze komentarze które się tutaj pojawiają. To już dwadzieścia trzy tygodnie dzięki którym spotykamy się, aby dzielić wspólne pasje muzyczne i przeglądać zwariowane memy dzięki którym tydzień staje się o wiele lepszym. Dzisiaj chciałem powrócić na chwilkę do Legend of Zelda: Breath of The Wild, którą już wcześniej recenzowałem tutaj, a w którą nieprzerwanie gram od dnia premiery Switcha, zazwyczaj mam tak że jeśli jakiś sandbox jest zbyt obszerny lub też posiada nieciekawą fabułę to nigdy więcej do niego nie wracam, z Zeldą jest inaczej w tym miesiącu ograłem jeszcze Horizon: Zero Dawn, przez co zrobiłem sobie niecałą tygodniową przerwę od Zeldy za sprawą właśnie premiery Horizon, później jest tak że nie chce mi się wracać do gry którą jakby nie patrząc porzuciłem na prawie tydzień, z Zeldą było inaczej, czułem niesamowite ssanie na dalsze poznawanie Hyrule, co by nie mówić o nowych przygodach Linka, a bo niby że grafika do dupy, a że coś tam, coś tam [...] Zawsze ktoś coś tam znalazł. Aktualnie została mi ostatnia misja, czyli włam do zamku i pokonanie Ganona, ale przed tym jeszcze arcytrudnym wyzwaniem, zabrałem się za oczyszczanie wszystkich kapliczek na mapie, i przyznam wam szczerze że jest tego sporo, oczywiście korzystam z Interaktywnej Mapy dostępnej w internecie, bo dotarcie do wszystkich bez pomocy z zewnątrz praktycznie graniczny z cudem, to tylko utwierdza fakt jak wspaniałą grę przygotowało Nintendo, kto wie? Może zacznę zbierać i Korok Seedsy, już po zakończeniu wątku fabularnego, warto wspomnieć że dwa duże rozszerzenia mają się pojawić do końca tego roku, także chętnie przygotowałbym się do kolejnych wspaniałych przygód. Grałem już w wcześniejsze odsłony Linka na Nintendo 3DS, i jeszcze żadna gra nie nakręciła mnie tak bardzo jak Breath of The Wild, do poznania jeszcze wcześniejszych przygód tego "zielonego stworka"

Tyle słowem wstępu, zapraszam na stronę drugą, gdzie już czeka na was specjalnie wybrana piątka najlepszych utworów minionego tygodnia.

Ciąg dalszy na stronie drugiej...

Tagi: blog poniedziałkowe heheszky

Przejdź do strony
Oceń notkę
+ +23 -

Emma Watson
Oceń profil
+ +117 -
Reinvented
Ranking: 243 Poziom: 56
PD: 22868
REPUTACJA: 14724