Blog użytkownika Kosa93PL

Kosa93PL Kosa93PL 10.03.2015, 09:40
Tanie zakupy w PSN
612V

Tanie zakupy w PSN

Chciałem się podzielić z wami sposobem na tańsze zakupy przez PSS. Ameryki nie odkryłem ale może komuś się przyda :)

Czy chcemy zakupić grę czy przedłużyć PS+ zasada jest ta sama. Dla przejrzystości przedstawię to w punktach :)

1. Musimy wiedzieć co chcemy kupić i ile to kosztuje

2. Następnie musimy jakoś doładować portfel w PSS. Nigdy nie doładowujcie konta ze swojego konta bankowego. Raz że się to nie opłaca a dwa że podczas ataku mogą ukraść wasze dane.  Najlepsze są Sony Playstation Network Card.

3. Szukamy teraz takiej karty na najbardziej znanym polskim serwisie aukcyjnym, sprawdzamy sprzedającego. Najlepiej kupować na aukcjach które posiadają Automat do wydawania naszych kodów (będzie w opisie aukcji) W dniu 10-03-2015 znalazłem doładowania na kwotę 100zł za 83.90zł. Jeszcze nie kupujemy !

4. Pobieramy aplikację mobilną allegro na naszego smartphona i sprawdzamy w zakładce kupony czy nie otrzymaliśmy żadnego ( przycisk odbierz kupon) Jeśli mamy takowy to teraz możemy zamawiać nasze doładowanie

5. Jeśli ktoś tak jak ja nie lubi szukać aukcji w tej aplikacji to najpierw znajduje ją na PC i dodaje do obserwowanych. Potem w aplikacji na telefonie wchodzimy w zakładkę obserwowane i wybieramy naszą aukcję z PSN Card. Kupujemy i podczas zapłaty wybieramy rodzaj płatności. Po wybraniu płatności pojawi się okienko w którym możemy wybrać czy chcemy użyć kuponu. Wybieramy kupon i płacimy. Jak posiadałem kupon na 10zł więc za doładowanie portfela kwotą 100zł zapłaciłem 73.90zł.

6. Na adres e-mail po jakiś 5min od wpłaty dostaniemy zdjęcie z naszym kodem. Będzie tam instrukcja jak aktywować kod na swoim koncie więc to pominę. Kupujemy grę i cieszymy się tanimi zakupami :)

Ja kupiłem tak The Last of Us: Remasterd które było za 93,60 zł (10%zniżki PS+) więc za grę zapłaciłem faktycznie 73,90zł a do tego zostało mi 6,40zł w portfelu PSS.

Mam nadzieję że komuś pomogłem :)

 

Tagi: poradnik zakupowy PSN PSS tanie granie

Oceń notkę
+ +13 -

Oceń profil
+ +1 -
Kosa93PL
Ranking: 3156 Poziom: 33
PD: 5519
REPUTACJA: 309