Blog użytkownika Piterus69

Piterus69 Piterus69 31.12.2017, 23:30
Sylwestrowa Moc Przebojów
217V

Sylwestrowa Moc Przebojów

Sylwester to ostatnia chwila na dobra zabawę w danym roku ale to również czas na przemyślenia . Można go spędzić na imprezowaniu ze znajomymi lub rodziną...na sali czy też w domu. Spędzać Sylwka można na wiele sposobów...ja chciałbym się podzielić z wami tym jak ja go w tym roku obchodzę :)

Mam w domu 6 miesięczną małą księżniczkę która trochę nas ogranicza jeśli chodzi o wypady poza dom i takim to oto sposobem jesteśmy z żoną uziemieni....

Trochę myślałem nad mijającym rokiem i nad przyszłym dochodząc  do wniosku że pora wprowadzić trochę więcej grania i na większą skalę ;)

Tak....mam zamiar syna trochę tym zarazić ale i żonie się oberwie rykoszetem. Ten Sylwester stoi pod znakiem konsoli (A właściwie konsol)...rodzina już jest po pierwszych dawkach gier...zaczęło się bardzo niewinnie bo od Mariana na gamecuba...oj było grane i każdemu się podobało :) Ale za nim odpaliłem kostkę pograłem z synem w Dragon Balla na ps2....cieszyłem się chyba tak samo jak mój syn!!! Później ogrywany był Marian cart dash i Mario party 6...zabawa na parę godzin!

Syn już poszedł spać a żona ledwo żyje więc mam chwilę na coś poważniejszego...dokładnie nie wiem w co zagram ale możliwości jest cała masa bo dobrze się przygotowałem na ten dzień. Część sprzętu postaram się pokazać na fotkach...

Ciekawi mnie jak wy w tym roku obchodzicie sylwestra i mam nadzieję że podzielcie się tą tajemnicą w komentarzach. 

Chciałbym wam wszystkim życzyć wszystkiego najlepszego w Nowym roku i żeby nadchodzące gry były warte naszych pieniędzy:)

Tagi:

Oceń notkę
+ +10 -

Oceń profil
+ +154 -
Piterus69
Ranking: 297 Poziom: 57
PD: 24056
REPUTACJA: 11611