Kącik niewygodnych informacji

Don't shoot the messenger!

Dobermann Dobermann 19.03.2019, 09:55
Dlaczego PPE fajne jest?!
354V

Dlaczego PPE fajne jest?!

Czyli krótko o tym jak Perez z redakcją zrobił mi dobrze... i mojej lepszej połówce też - takie z chłopaków ogiery :P

Jak już tu zaglądnąłeś to pewnie pojawia się pytanie "Ale o co chodzi?"...

(Nie)stety nie o porno ;)

A chodzi o nic innego jak PPE Awards i to jaką niespodziankę zrobiła redakcja! Ale do rzeczy:

Pewnego pięknego dnia, a dokładniej () dowiedziałem się iż pozgarniałem garstkę nagród w PPE Awards za co Wam dziękuję, ponieważ zostałem tym dość mocno zaskoczony. Chłopaki dali info że w ciągu miesiąca zostaną wysłane nagrody i tak się stało, parę dni temu sam Nadszyszkownik PPE zwanym też Perezem napisał mi iż tajemniczy pakunek został nadany i mam wyczekiwać - podobno nie tyka a ten biały proszek który się z niej będzie wysypywać to ani wąglik ani kokaina ;)

Czekałem w piątek...

I czekałem w weekend (naiwniak ze mnie co nie? :P)...

I wczoraj się doczekałem!

Moim oczom ukazał się taki tajemniczy pakunek:

Myślę sobie, ocho ciekawe ile w środku będzie trocin choć z drugiej strony po szaleńcach z PPE można spodziewać się wszystkiego więc w mojej głowie zakołatała pewna myśl, którą doskonale obrazuje te krótka historyjka:

Okej, dobra nic się nie wysypuje i nic nie cieknie, tykać też nie tyka tylko radośnie coś w środku podskakuje jak się potrząśnie... Czas otworzyć potwora! Ostrożnie rozcinam taśmy wbijając nóż po samą rękojeść :D

Rozchylam strzępy kartonu i szczęka mi opada! Dla lepszego zobrazowania zawartość ułożyłem na stole w myśl zasady że zdjęcie zastąpi tysiąc słów wrzucam kilka zdjęć które możecie sobie poobśliniać ;)

Moje lepsze pół jako fanatyczka bijatyk już napierdziela w Soulcalibura, jeszcze tylko musimy wymyślić gdzie postawić figurkę, która jest zaskakująco dobrej jakości :)  

Plakat jest z Evil WIthin 2, a w gadżetach z pająkiem jest smyczka i etui na karty płatnicze, a skarpetki po nazwie trzeba by założyć na interes skoro są HUUGE :P

Odpowiadając dlaczego PPE fajne jest?

Bo Grucha i Bartek piszą śmieszne newsy, Gruszek ocenia gry zawsze na 8 (lub czasem na 10), bo Dexx co 2 tygodnie wrzuca bloga zrobionego z samych gifów, bo Perez ciągle modli się żeby serwer nie padł i pomimo tego że poczytuję kilka serwisów związanych z grami to zawsze wracam na PPE ze względu na ten unikatowy swojski klimacik jaki tworzy redakcja i trolle zwane potocznie użyszkodnikami ;) I jeszcze z jednego względu iż w bzdurnym konkursie bo przecież tym w zasadzie są "PPełowe Ałardsy" mała redakcja ze znikomym budżetem wyczarowała takie cuda! A i zapomniałem wspomnieć że jeszcze Nadszyszkownik Perez podesłał kody doładowujące do Xbox Store'a!

Żyć nie umierać!

Raz jeszcze szalona redakcjo i ekipo użyszkodników PPE, dziękuję, zarówna za wybranie jak i skarby! W imieniu mojej lepszej połówki i moim :)

 

PS. Tak wygląda podział obowiązków w XXI wieku: ja piszę bloga a moje lepsze pół napierdziela w Soulcalibura :D

Tagi: Perez ppe awards

Oceń notkę
+ +24 -

Buduje PCety i game roomy :D
Oceń profil
+ +276 -
Dobermann
Ranking: 18 Poziom: 85
PD: 77271
REPUTACJA: 52735