Blog użytkownika Bankai84

Bankai84 Bankai84 16.05.2020, 13:38
Wiadomości#2
193V

Wiadomości#2

Kolejny tydzień prawie dobiega końca. A działo się działo Panie i Panowie bardzo dużo. Były emocje, gorące jak słońce dyskusje i kilka niespodziewanych niespodzianek.

Chociaż sam mam ostatnio tyle czasu co nic, to jeszcze jakoś udaje mi się być na bieżąco. Gorzej z komentowaniem wydarzeń. Ale jeśli Ty nie miałeś czasu i na to i na to, zapraszam na skrót informacji :)

1. Jeden z największych wycieków jaki kiedykolwiek mieliśmy w branży. Hydraulicy by tu raczej nic nie pomogli. Słyszałem nawet, że w redakcji PPE zajmuje się tym ktoś na boku, ale ile w tym prawdy to nie wiem tego nawet ja :) Mafia edycja ostateczna ujrzała światło dzienne i nie jest już tajemnicą. Oczywiście dla mnie to najlepszy wyciek jaki mogłem sobie wyobrazić, ponieważ uwielbiam serię Mafia i pamiętam jak część pierwszą zaczynałem, lecz niestety nie skończyłem. Teraz więc będzie najlepsza okazja jak nigdy dotąd. Taki prezent z nieba nie zdarza się często w życiu. Będzie grane. 

2. Sony w końcu zaprezentowało nam czysty gameplay z nadchodzącej, najnowszej produkcji studia Sucker Punch "Ghost Of Tushima". Pojawiły się opinie, że tytuł bardzo przypomina Assassin's Creed w Japonii i nie prezentuje się tak okazale. Nie zgodze się z tym. Gra już wygląda i zapowiada się na bardzo ładną nawet na podstawowym modelu PS4. Zobaczyliśmy podstawy jak będzie się w ten tytuł grało. Czy przejmuje się nic nie znaczącymi opiniami, że gra to jusz guano? Nein.Niet.No. Pozwolisz iż zagram i ocenię sam po napisach końcowych? Dziękuję bardzo.

3.GTA PSIĘŃĆ ZA DARMO!! Ło Panie dajo, rozdajo grę, którą prawie, że ukończyłem na trzech platformach. No ale co tam jeszcze raz wezmę, no przeca kruca za darmo dajo. Jak nie wziąsc w takim przypadku. To nic, że kupiłem ją na PS3 i później na PS4. Dajo za darmo to wezmę. Dlaczego nie myślę Sobie, przecież za free można mieć. Chwileczkę czy ja przypadkiem już wcześniej nie kupiłem kilka edycji? E tam i tak wezmę , bo za darmo je. I w tym momencie moi drodzy spawiowałem już tym całym GTA. Ale jak nie wiadomo o co chodzi to raczej już wiadomo...

4. Unreal Engine 5 zaprezentowany. W końcu :) mój ulubiony Unreal Engine 3, w końcu doczeka się wersji z numerem pięć. Czekaj, a gdzie 4? A jest, jest spokojnie. Na tej generacji. Niestety bardzo mało tytułów z niego korzysta. No ale nadchodzi już następca i jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Bo jestem więcej niż pewny, że dostaniemy nową jakość na nowej, nadchodzącej generacji. I nie ważne czy będzie to na Xboxie czy PlayStation. Niech się teraz deweloperzy zabiorą do pracy i pokażą nam jak świetne produkcje można na nim wykreować. Gears 6 na Series X? Poproszę jak najszybciej.

5. PS4 już prawie, już za chwileczkę ze 110 milionami sprzedanych egzemplarzy. Miażdzyciele, fenomeni, gnieciciele, fikasz? pograj w exy to zobaczysz :) A na poważnie to zostaje zatem pogratulować. Ponieważ dzięki temu w przyszłości może być tylko lepiej z racji tego co wypracowała właśnie obecna maszynka. To dla nas graczy przecież najważniejsze. Osobiście z sukcesu się cieszę. Czy warto? O tym możecie przeczytać tutaj:

https://www.ppe.p(...)rto.html

 

6. Dziewięćdziesiąt letnia babuszka pobija rekord Guinnessa. Czy w gry grajo tylko gimby? albo starsi już pod 50 użytkownicy PPE? Oczywiście, że nie. Pewna starsza Japonka gra i bawi się wyśmienicie pomimo swojego wieku. Moszna? Można :) Gry są dla każdego, a co z nich wyniesiesz to już zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

7. Lekko ponad dwadzieścia lat od debiutu, będziemy mogli cieszyć się odświeżonymi edycjami Tony Hawks 1 i 2. Fani deski będą w niebo wzięci. Kto chociaż chwilę nie spróbował kiedyś na szaraku zagrać w ten tytuł. Z drugiej strony w dzisiejszych czasach gry tego typu raczej nie cieszą się popularnością, ale cieszmy się, że dostajemy taką możliwość. To jak przypomnijcie Sobie stare dobre czasy i zagracie?

8. Stety niestety, lecz prawdziwe. Nie ma już z nami forum PPE, ani gramotów. Lubiłeś tam przebywać? cóż stało się i raczej trzeba się z tym pogodzić. Aczkolwiek szkoda, bo przecież było to zawsze coś więcej na portalu. Taki mamy klimat.. Miejmy nadzieję, że może coś innego fajnego wskoczy.

Ja się pytam gdzie są moje jadą konie po betonie czy jakoś tak :)

 

Mijający tydzień uważam za bardzo ciekawy i interesujący pod względem newsów i niespodzianek. No działo się sporo. A u Ciebie, która wiadomość wywołała najwięcej emocji? Podziel się w komentarzu :)

Tagi:

Oceń notkę
+ +15 -

Bo wszystkie konsole fajne są.
Oceń profil
+ +243 -
Bankai84
Ranking: 264 Poziom: 57
PD: 24082
REPUTACJA: 6895