Blog użytkownika Bankai84

Bankai84 Bankai84 06.04.2020, 19:23
Czy warto jeszcze grać w gry z Xboxa 360?
362V

Czy warto jeszcze grać w gry z Xboxa 360?

Poprzednia generacja jakoś nie chce się za szybko zestarzeć. Gry nadal mogą się podobać,a grywalność niektórych tytułów przewyższa nawet te dzisiejsze.

Wierzę że nie wszyscy mieli styczność z Xboxem 360, który dostał wiele wspaniałych gier,a także nie wszystkie są też dostępne w ramach wstecznej kompatybilności. Nawet posiadacze nowszego Xboxa One nie zagrają w to co oferowała druga konsola Microsoftu.

Chciałbym tutaj podzielić się z wami tytułami, które są dostępne tylko na X360 jak i te ze wstecznej kompatybilności,i które są godne uwagi i polecenia. Na początek lecimy z X360 A więc zaczynajmy :)

Seria z Bondem 007. Zestaw czterech tytułów Blood Stone, Quantum Of Solace, Legends i Goldeneye Reloaded. Bardzo dobre strzelaniny z ciekawą fabułą,miodnym singlowym gameplayem. Dla fanów Agenta pozycje obowiązkowe.

The Saboteur: klimatyczny sandbox od nie istniejącego :( już studia Pandemic. Wyjątkowy czarno-bialy,a także kolorowy Paryż. Walka z Niemcami,fajne i ciekawe misje. Nic tylko ogrywać ten nie doceniony tytuł.

Forza Motorsport 4: ostatnia odsłona serii, która pojawiła się na Xboxie 360. Wycisnęła ostatnie soki z maszynki i do dziś robi niesamowite wrażenie. Mówią nawet, że lepsza od części piątej . No i pełna polonizacja. 

Medal Of Honor 2010: krótka lecz intensywna strzelanina z akcją tocząca się w Afganistanie. Całkiem ciekawa historia, wyjątkowe lokacje. No to karabin w dłoń i...

Homefront: kolejny FPS,ale inny niż wszystkie. Walczymy z najeźdźcami z Korei Północnej. Intrygująca fabuła,dobre zwroty akcji. Wciąga i daje masę radości.

Enemy Front: jedna z bardzo nie docenionych gier od naszego rodzimego studia. 2 wojna światowa, powstanie Warszawskie. Wyjątkowa perełka nie do podrobienia. Polecam gorąco.

Sniper Ghost Warrior 1 i 2. Świetne strzelaniny ze snajperem w roli głównej. Zabawy na kilkanaście godzin,a do tego jeszcze fajne i równie dobre dodatki. Zatem warto potrenować oko :)

Teraz ciekawe tytuły dostępne także we wstecznej kompatybilności. 

Sniper Elite V2: jedna z lepszych odsłon tej zacnej serii. Do dziś nie ma się do czego przyczepić. Nawet pomimo tego, że mamy jakiś tam remaster. Co oryginał to oryginał.

Call Of Juarez BB, The Cartel, Gunslinger: Techland w wysokiej formie. Fantastyczne opowieści z dzikiego zachodu,a także współczesnego L.A i Meksyku. Wyjątkowe produkcje.

Crysis 1,2 i 3. Wspaniała trylogia o której było kiedyś głośno i która do dziś robi niesamowite wrażenie pod kątem jakości wykonania i miodu płynącego z gameplayu.

Tom Clancys Splinter Cell Blacklist,Conviction: zacne skradanki i jedne z najlepszych serii jakie stworzyło Ubisoft. Szkoda, że nie ma żadnej kontynuacji. To wyjątkowe tytuły i warto się z nimi zapoznać.

A większość tych wszystkich gier kosztuje naprawdę małe pieniądze. Oczywiście jest jest jeszcze kilkadziesiąt więcej  co nie sposób opisać w jeden dzień :) jeżeli ktoś jeszcze nie miał styczność to nic tylko pad w dłoń i rozpoczynać przygody. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że wielu z was pewnie ma nie małą kupkę wstydu i na tej generacji. Lecz mamy teraz więcej wolnego czasu, więc jak nie teraz to kiedy? Jeżeli ktoś zna jeszcze jakieś mniej znane tytuły, chętnie poznałabym jakie macie propozycje. Doszło też już do mnie Enslaved Oddysey, który w końcu zawita u mnie w konsoli.

Życzę wszystkim dobrej zabawy. Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia. 

Tagi:

Oceń notkę
+ +21 -

Bo wszystkie konsole fajne są.
Oceń profil
+ +243 -
Bankai84
Ranking: 264 Poziom: 57
PD: 24057
REPUTACJA: 6893