my Outer Heaven

Who are the patriots?

Gab06 Gab06 28.05.2014, 16:31
Wywiad z Hantos980
629V

Wywiad z Hantos980

Witam wszystkich i zapraszam do poczytania wywiadu z hantosiem :)


UWAGA! Pytanie nr. 7 zawiera spojlery!!! Dotyczące FF7 i Heavy Rain !!!

 

1. Jaki zawód wykonujesz? Wymień jego wady i zalety?

 

Hmmm mój zawód wyuczony to "TECHNIK PODZIEMNEJ EKSPLOATACJI ZŁÓŻ" i w tym kierunku pracuję już od 13 lat.
Powody takiego obrania kierunku były proste.
Ojciec przepracował pod ziemią 27 lat, oraz to jedyna dobrze płatna praca w moim regionie ( no może nie jedyna, ale z szansą na pracę bez pleców i z możliwością godnego utrzymania rodziny).
Zalety tego stanowiska? Emerytura po 25 latach czystej pracy ( jak się dożyje ), niezłe zarobki jak na Polskie realia, stały czas pracy ( wiem dzisiaj jaką zmianę będę miał nawet za dwa lata w danym dniu, a pracuję na 4 zmiany, w każdym tygodniu inna ).
A jakie są wady? Powiem ci, że mógłbym wypisać mnóstwo wad, ale sporo z nich znasz bo to w końcu kopalnia. Najgorsze są trzy rzeczy.
1. Mam 33 lata, a zdrowie jak 50 latek ( warunki w kopalni powalają! Zapylenie, wilgoć 95%, temp sięgająca nawet 50 st, spaliny,
promieniowanie, większe ciśnienie, hałas, wibracje i te cholerne tąpnięcia ) Niestety jestem już po dwóch wypadkach, gdzie zasypało mnie w maszynie, ale uszedłem z życiem. Niestety kręgosłup jest w kiepskim stanie oraz ucierpiała trochę prawa ręka, ale może jakoś dociągnę jeszcze te 12, 13 lat :)
2. Patrzenie na tragedię innych...powiem ci, że w kopalni nawet jak kogoś nienawidzisz, to w razie tragedii znikają wszelakie niezgody
i ratujemy każdego jak siebie samego. Niestety nie zawsze się każdemu udaje i widok tego co zostało z kolegi po zawaleniu chodnika jest...
3. Po trzecie jest coś z czym trzeba sobie poradzić, a mianowicie psychika. Niestety, ale codziennie jest ta świadomość, że
można już nie wrócić do domu, więcej nie uściskać dzieci, żony...ale nie można przesadnie o tym myśleć, bo można zwariować.


 

 

2. Jakimi zasadami kierujesz się w Swoim życiu?

 

Jakimi ja się kieruję zasadami? Dobre pytanie i w przestrzeni kilku lat zapewne bym odpowiedział kilka razy inaczej. Na chwilę obecną
mogę odpowiedzieć, że najważniejsza jest rodzina, oraz zdrowie. Cała reszta, to tylko przyjemne lub bolesne doznania z którymi każdy z nas musi się zmagać w życiu.
Cenię również prawdomówność, punktualność i staram się dotrzymywać słowa jeżeli coś mówię.
I to moja pięta Achillesa, bo nieraz robiłem inaczej, ale jak palnąłem to jedno słowo " OBIECUJĘ" to staję na głowie, żeby go dotrzymać.
Dodatkowo zawsze staram się mieć własne zdanie i nie zrażać się niepowodzeniami.
:)


 

 

3. Kiedy pojawi się twoja poprawiona recenzja gry Final Fantasy 7 na ppe?

 

Poprawiona recenzja powiadasz? :) No tak koledzy Zdun i montana tylko czekają na świeże mięsko do rozszarpania :) Podejmę kiedyś ponowną próbę, o to bądź spokojny.
Jak szczerze to szczerze. Ostatnia recenzja Finala 7 była napisana totalnie z głowy i za szybko. Żadne tłumaczenia nie są do przyjęcia, bo za zawalenie recenzji takiej gry należałoby się 10 batów. Finala w sumie ukończyłem 8 razy z czego wymaksowałem ją 2 razy. Ale ostatni raz z Cloudem i spółką czas spędzałem jakieś 3 lata temu...Recenzja powstanie nie w oparciu o wspomnienia, czy inne opisy, a dopiero jak sobie ją totalnie przypomnę maksując ją ponownie. Podczas grania, będę pomału pisał i to chyba będzie najlepsze rozwiązanie, bo trzeba jakoś zmazać tą plamę.


 

 

4. W którą postać z gry byś się wcielił i dla czego?

 

Jakbyś mnie o to zapytał 10 lat temu to bym odpowiedział, że chciałbym stać się BARRETEM WALLECE z Final Fantasy 7. Był to wtedy gość
którego uwielbiałem. Wielki buntownik z gunem zamiast jednej dłoni, walczący w słusznej sprawie. Narwany ale ze złotym sercem. Ale dzisiaj? Myślę, że chciałby wcielić się w Larrego Laffera:) Niezły byłby też Super Marian. Dlaczego? Bo jest Włochem stworzonym przez Japończyków, mówi po Angielsku, wygląda jak Turek, biega jak Jamajczyk, skacze jak koleś z Afryki, zbiera monety jak Żyd i non stop wcina grzybki:)


 

 

5. Zostałeś napadnięty, pobity, okradziony i tracisz przytomność. Budzisz się na pustyni i co robisz dalej?

 

Kurde dlaczego pustynia? :) No dobra. Napadnięty i okradziony?
Po pierwsze bym sprawdził czy z kiszeni zawinęli też konsolę:)
Turban na głowę z jakiejś części garderoby i heja do przodu, w poszukiwaniu cywilizacji, lub na początek wody. Nathan Drake dał radę to ja nie dam? :)
 


 

 

6. Jak godzisz swoje hobby ( Granie na konsoli ) z pracą oraz klikaniem na ppe?

 

Jak godzę wszystkie swoje sprawy? Powiem ci, że w graniu jestem cieniem siebie sprzed kilku lat. Owszem mania wciąż panuje ale jak sobie przypomnę ile grałem kiedyś... Dzisiaj jest praca. Wracam powiedzmy ok 14.30 przy obiadku najpierw czytam PPE, PS SITE. Potem wszystko zależy od obowiązków. Jak są jakieś zakupy czy pomoc w lekcjach to reszta spada na potem. A jak dają sobie radę to staram się zagrać. Niestety jak synowie wrócą z dworu to okupują obie konsole i mi zostaje właśnie portal. Nieraz siadam o nietypowych godzinach, bo jak wiesz pracuję na 4 różne zmiany. Po nocce wchodzę z rana, po 3 zm o ok 2 w nocy, po 2 zm ok 19 i po pierwszej zależy jak mam czas. Ale zawsze grać się staram jak dzieciaki już śpią, bo wtedy jestem tylko ja i mój wirtualny świat:)


 

 

7. Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek wzruszyć, bądź uronić łzę grając w jakąś grę?

 

Nieraz się wzruszałem. Ale łzę uroniłem tylko dwa razy. Po raz pierwszy w Final Fantasy 7, pod koniec pierwszej płyty jak zginęła Aeris, a drugi raz grając w Heavy Raina, po kilku piwkach szarpnęło mną jak ukończyłem pierwszy raz grę i zginął Shaun. Niestety jestem wrażliwym ojcem i krzywda nawet nie moich dzieci i ich łzy trafiają mocno we mnie. Momenty zawarte właśnie w Heavy Rain potrafią kimś takim jak ja dobrze zatelepać, a jak otrzymywałem od zabójcy z origami nagrania z proszącym przez łzy o pomoc chłopcem to emocje rosły i to szybko. 
W reszcie przypadków jestem twardy jak skała :)


 

 

8. Czy sceny erotyczne w grach powinny być bardziej rozwinięte?

 

O tym już zrobiłem blog i tam wyraziłem swoje zdanie, ale powtórzę, że sama erotyka jest traktowana po macoszemu w grach i nie jestem
starym erotomanem który na siłę chce popatrzeć na parę cycków w grze, ale powinno się bardziej do tematu na luzie podejść. Jeżeli już scenariusz w danej grze uwzględnia takową scenę i gra jest oznaczona 18+ to niech już pokażą to tak jak trzeba, ale w pewnym dystansie, nie robiąc z tego
taniego pornosa.


 

 

9. Gdybyś był prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej, to co byś zmienił w naszym kochanym kraju?

 

Ponoć punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :) Mógłbym ci powiedzieć, że zmieniłbym sporo, ale tak naprawdę to dzisiaj prezydent może wielkie G...O. Oprócz wręczania odznaczeń i składania podpisu pod ustawą sam nie może nic.
Przeważnie jest to marionetka danej partii politycznej, bez której nie wygrałby wyborów. Wszelkie poważne decyzje podejmuje premier, bądź szef partii rządzącej. Jako Prezydent mógłbym jedynie blokować ustawy które moim zdaniem są do d**y. A zmieniać cholera jest co!


 

 

10. Którego użytkownika najchętniej wykopałbyś z ppe i za co?

 

Kogo bym wykopał z PPE? Pewnie siebie za zamieszanie jakie szczególnie na początku wprowadziłem. Ale każdy ma prawo się
bawić i dzielić naszą pasją właśnie na portalu do tego przeznaczonym. Na początku zajrzałem tu z ciekawości i głupiej chęci rywalizacji, tylko po co? Przez to traciłem za dużo czasu i nieraz stawałem w złym świetle, dodając wiele wątpliwej jakości komentarzy i innych materiałów. Mimo tego, że tak naprawdę nie przepadam za niektórymi userami to nie wyrzuciłbym nikogo. Niektórzy są dla mnie strasznie denerwujący, ale może nie poznałem ich jeszcze lepiej tak samo jak oni mnie?
Za dużo osób robi tu sporo rzeczy na pokaz zamiast pokazać swoje prawdziwe oblicze, a nikt normalny nie skarci nikogo za to jaką się jest osobą. Powiem na przykład, że na samym początku miałem fatalne stosunki i zdanie o koledze Senixie, ale dzisiaj mogę powiedzieć, że to facet z jajami i źle go oceniałem. Potrafi opier..ć jak trzeba, ale i sam umie przyznać się do błędu, no i konwersacja z nim przebiega na poziomie:) 

Pytanie Bonus:
Kto pierze ci skarpetki?

 

Kto mi pierze skarpetki? Pralka:)
Sam wrzucam swoje pranie:) Jak miałbym całować
małżonkę po rękach po tym jak dotykała coś tak okropnego?:)
 
 
 
Zgodnie z tradycją ,,Podaj Dalej'' następny wywiad zrobi hantoś. Dziękuję za uwagę i do następnego razu :P
 
 
 
I tu cała prawda o górnikach :
 
 
 
 
 
 
 
 

Tagi:

Oceń notkę
+ +12 -

MGS for life!!!!!
Oceń profil
+ +92 -
Gab06
Ranking: 59 Poziom: 74
PD: 51722
REPUTACJA: 19654