Blog użytkownika Rudra42

Rudra42

Rudra42 Rudra42 21.03.2014, 15:44
Gimbus rysuje
982V

Gimbus rysuje

Był sobie raz gimbus. Gimbus myślał że ładnie rysuje. Gimbus lubił też grać na konsolach. W przypływie geniuszu postanowił połączyć obie te rzeczy i narysować postaci z gier. Oddajmy gimbusowi głos.

Kratos

Oto Duch Sparty, ten który zabił wszystkich (a przynajmniej większość) bogów i herosów greckich. Lubi spacery po łąkach i użalanie się nad sobą. Chciałby mieć grzywkę ale jest łysy. Popierdziela po Grecji w spódniczce i sandałach.

 

Bayonetta

Bayonetta to wiedźma która masakruje anioły jak Korwin lewaków. Jej ulubiony sport to bieganie, najczęściej uprawia go na walących się budynkach, lecących samolotach i rakietach. Lubi lizaki (bez skojarzeń perwersie). Na głowie ma latarnię morską.

 

 Dante

Dante to starszy brat Bayonetty. Jego hobby to akupunktura, najlepiej mieczami lub kosami. Jest tak wielkim fanem Bon Jovi że zrobił sobie taką samą fryzurę. Przez stres związany z kolegami ojca osiwiał w bardzo młodym wieku.

 

Mario

Najbardziej legendarna postać branży. Jest włoskim hydraulikiem, a jego wąsy są bardziej epickie niż broda Leonidasa. Krzyczy zza nich "This is Yoshi's Island!". Jego dziewczyna cały czas puszcza się w innym zamku.

 

Ezio

Edzio Audytor z Florencji. Jego supermocą jest umiejętność przeżycia skoku z absurdalnej wysokości. Z butów wystaje mu siano (ciekawe dlaczego?). Nosi biały kaptur żeby się nie wyróżniać. Tylko on w całym mieście ma taki kaptur.

 

Więcej prac gimbusa będzie można zobaczyć za tydzień w galerii sztuki nowoczesnej Centre Georges Pompidou w Paryżu.

Tagi:

Oceń notkę
+ +17 -

Oceń profil
+ +8 -
Rudra42
Ranking: 1427 Poziom: 43
PD: 11273
REPUTACJA: 4291