Gry i inne zjawiska pogodowe

DżinsoweMięso DżinsoweMięso 23.12.2013, 23:12
Gdzie podziało się szaleństwo w branży ?
356V

Gdzie podziało się szaleństwo w branży ?

Sega ogłasza game gear,konsolo-telefon n-gage od Nokii,Niebiescy wycofują się z rynku hardwarowego.
Te i inne informację mogliśmy przeczytać kiedyś,a teraz...

    Dobra,jeżeli zachęciłem was wpisem to już mówię o co mi chodzi.Drzewniej na rynku konsol było mnóstwo firm które walczyły o swój kawałek tortu w temacie konsol,ale od upadku Niebieskich,którzy wydawali się wieczni podobnie jak Ninny,które na szczęście ma się dobrze wszyscy nagle przestraszyli się tego rynku i zostawili pole do walki naszym 3 kolosom.    

 

                        Atari upadło,to znaczy teoretycznie jeszczę żyję,ale poza nazwą nie ma nic wspólnego z dawnym gigantem.Sega zrobiła kilka błędnych ruchów i musiała się wycofać póki miała czas,Sega Saturn,Dreamcast,Sega Game Gear okazały się finansową klapą.Czy to winna niebieskich ? Uważam,że nie robili świetne konsole,ale konkurencja po prostu robiła jeszcze lepsze.A co z Neo Geo ? Przecież konsol sprzedawały się w miarę dobrze w Japoni,czemu firma się wycofała ? Niewiem może jednak nie przynosiło im to takich zysków.Było też mnóstwo innych gladiatorów którzy szybko schodzili z areny np.mało znany Wonderswam.

A dzisiaj jest trochę nudno,czemu ?        

 

                                    Moim zdaniem wielcy giganci zamiast inwestować w ten rynek wydają jakieś wypierdki oparte na androidzie,które często śmieją je nazwać konsolami.Tak o was mówię Nvidia Shield,Gamestick i Ouya ! Czy jest jeszcze szansa,że jakiś gracz wkroczy do gry czy może rynek jest za ciasny ? Mam nadzieję,że znajdzie się jeden odważny tylko niech przytym przypadkiem nie wyrzuci z rynku któregoś z współczesnych gladiatorów.   Czy np.Sega nie mogła by wejść z kimś współkę i powrócić w chwalę z zapleczem znanych serii które świeciły chwałą na wcześniejszych konsolach,chociaż patrząc,że zawarło sojusz z swoim niedawnym rywalem Nintendo marne na to szansę.

 

Ehh... niech jakiś szaleniec stanie do walki.

Tagi:

Oceń notkę
+ +4 -

Oceń profil
+ +15 -
DżinsoweMięso
Ranking: 910 Poziom: 46
PD: 13741
REPUTACJA: 3607