Blog użytkownika Alexy78

Alexy78 Alexy78 08.02.2016, 13:06
Apel do Narodu PPE ;)
3491V

Apel do Narodu PPE ;)

Cześć Wam Koledzy.
Jak może niektórzy z Was wiedzą, od początku tego roku powierzono mi za zadanie dbanie o nasze PPE. Zajęcie ciekawe, ale i dające „w kość”. Łatwo potracić znajomych, trzeba analizować dyskusje, które wcześniej dane mi było omijać itp. Trzeba starać się być obiektywnym i np. przepuszczać treści niezalogowanych niezgodne z własnymi poglądami. ;)
 

Nie to jest jednak najgorsze wg mnie, przynajmniej na bazie mojego krótkiego doświadczenia.

Najgorsze, a może najtrudniejsze jest to,  że stosunkowo duża liczba osób ma multikonta – i to takie Persony, o jakie nikt by tego nie podejrzewał – a multikonto, to najcięższe z „przewinień” na PPE – praktycznie generuje natychmiastowy i permamentny BAN. Czasem aż się dziwię, co dane mi jest zobaczyć.

Może nie tak natychmiastowy, bo trzeba trochę pogrzebać i zbadać IP (choć nie tylko), jednak jeśli ktoś uważa, że jest niewykrywalny – a wiemy, że są takie osoby - to jest w błędzie. Ostatni przypadek z jakim miałem do czynienia, to osoba, której rozgryzienie zabrało nam ponad tydzień - ale było warto - Pan "X" miał... 11 kont i naprawdę stosował wszelkie dostępne metody, by nie "wpaść" - czasem naprawdę pomysłowe... Sam z jednego jego konta dostawałem minusa, a z innego plusa pod jakimś komentarzem 0_o - rozdwojenie jaźni? ;D

W najlepszym przypadku jest to kwestia czasu, że się "wpadnie", a dla kilku osób ten czas już nastąpił.

Niniejszym chciałbym poprosić, by każdy kto ma multikonto uczciwie je zgłosił i jeśli stanie się to do 20 lutego 2016r. włącznie , to nie będziemy wyciągać żadnych konsekwencji.

Po prostu – z mojej perspektywy szkoda byłoby kilku Kolegów stracić.

Tak, piszę to do Ciebie ;)

Jeśli masz multikonto – to zgłoś je zawczasu, a w pełnej dyskrecji zostanie ono usunięte, a Tobie przestanie zagrażać opcja bana permamentnego.

Zarówno Ty, jak i portal na tym skorzystacie – typowe WIN-WIN.

 

Blog ten proszę potraktujcie jako Apel do Was – wszyscy jesteśmy tym portalem i od nas zależy jaki on będzie reprezentował poziom. Trochę jak pokojem hotelowym, by nie powiedzieć z łazienką – zostaw  pomieszczenie takie, jakim go zastałeś, a może jeszcze w lepszym stanie. Dlatego dbajmy o środowisko, w którym dziennie „przesiadujemy”.

Szanujmy się, szanujmy swoje poglądy i dbajmy o fundamentalną rzecz jaką jest zwykła uczciwość i odpowiedzialność za przekazywane treśći. Tego, że coś takiego jak anonimowość w sieci nie ma, tłumaczyć nie muszę.

Dziękuję za przeczytanie powyższej prośby, a jeszcze bardziej za ew. pozytywne ustosunkowanie się do niej.

 

W stopce "redakcja" można informację wysyłać na wskazane adresy mailowe -  gwarantuję pełną dyskrecję i brak jakichkolwiek konsekwencji. Muszę nadmienić, że akcje nie działa wstecz i jest jednorazowym podejściem.

Proponuję kierować maile do mnie  ([email protected])  

lub Montany ([email protected]).

Pozdrawiam Was, a co złego, to nie ja ;P

Alex.

P.S. Odpowiedzi sondy ukryłem, bo chciałbym, by były możliwie wiarygodne - dla zainteresowanych, po 20 lutego, mogę się nimi podzielić.

Tagi: multikonto uczciwość

Oceń notkę
+ +39 -

Assetto Corsa Competizione!
Oceń profil
+ +175 -
Alexy78
Ranking: 17 Poziom: 85
PD: 76248
REPUTACJA: 74155