Blog użytkownika Viqing

Viqing Viqing 18.02.2015, 16:53
BLOG Viqing-a można przeczytać w 7,485 sek !
873V

BLOG Viqing-a można przeczytać w 7,485 sek !

FARSA ! BEZCZELNOŚĆ ! CRAP !

To farsa i Bezczelność ! Blogerski crap ! Bywały już krótkie blogi, ale to już skandal!

Z takimi reakcjami można się spotkać pośród pierwszych testerów wpisu. Jakby było mało negatywnych doniesień, to ponoć już w samych materiałach promocyjnych bloga były błędy ort. Skoro taki standard prezentują wstępne materiały, to czego można oczekiwać po finalnym wpisie ?!

Autor odpowiada:

"Docierają do nas takie informacje i trwa analiza tekstu. Potem przejrzę osobiście te materiały i jeśli stwierdzę nieprawidłowości, to w stosownym czasie poprawimy"

Co do czasu potrzebnego na ukończenie bloga, to jak twierdzi sam twórca zależy on od różnych czynników i nie można go zamknąć w sztywnych ramach czasowych.

Cytat:

"Blog stanowi złożony wpis w wielu przypadkach zawierający puentę i przekaz. To nie tylko fizyczne przeczytanie tekstu i literki alfabetu, ale też intelektualna i duchowa analiza. Fakt. Można go przeczytać w tym czasie, ale przecież potem myślimy nad przekazem, interpretujemy, a to dodatkowe sekundy które możemy doliczyć do ogólnego czasu. Poza tym można zawsze dwa razy przeczytać. Potem od tyłu, albo zakryć sobie niektóre słowa podnosząc tym samym poziom trudności wpisu."

Innym często poruszanym problemem jest ponoć czcionka 14 pt, a można by zastosować większą.

"Nie punkty czcionki się liczą, a treść i przekaz bloga."

Kwituje autor.

 

 

Tagi:

Oceń notkę
+ +26 -

Oceń profil
+ +112 -
Viqing
Ranking: 39 Poziom: 75
PD: 53798
REPUTACJA: 54183